#31 2012-12-24 21:06:34

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Dzielnica karczm

Disgor


Wszedłem do karczmy. Przeprosiłem karczmarza za ogłuszonych klientów. Na szczęście nic się nie stało. Nic więcej. Podszedłem do diabełka i uderzyłem w celu ogłuszenia(należy jej się) i zabrania do domu....


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#32 2012-12-25 09:53:07

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Dzielnica karczm

Ekaterina

-Aua...-jęknęłam nieprzytomnie, gdy poczułem uderzenie w okolicach karku i po chwili zamknęłam oczy. Niech sobie myśli,że mnie da się tak "po ludzku" ogłuszyć. Co tam, i tak pewnie tu trochę przeleżę, Disgor na pewno nie zaniesie mnie do pokoju z własnej woli.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#33 2012-12-28 22:13:24

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Dzielnica karczm

Disgor


-Dobra. Nie jest problematyczna to ją zabiorę do domu.- Powiedziałem wyciągając sznur. Gruby, mocny sznur. Kupiony gdzieś na targu, więc jak się obudzi nie będzie czuła rąk.


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#34 2012-12-30 12:13:29

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Dzielnica karczm

Ekaterina

Otworzyłam jedno oko i po chwili zerwałam się ze stołu, prawie z niego spadając.
-Sama dojdę, dzięki za pomoc.-powiedziałam sarkastycznie, niezręcznie schodząc na podłogę. Łeb mi pękał jak cholera. Ale to jego wina! Sam pozwolił mi pić, więc... To on jest za mnie odpowiedzialny... Zerknęłam na sznur, a potem na Disgora. Serio chciał mnie związać?


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#35 2012-12-30 22:23:50

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Dzielnica karczm

Disgor


Złapałem ją za włosy. Może nie najświeższe, widoczne nie myte, ale wystarczająco długie. Tak zrobiłem dwa kroki, mając jej włosy w ręku i stanąłem. Spojrzałem się pytającym wzrokiem z góry. Kocham mój wzrost...


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#36 2012-12-31 11:55:06

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Dzielnica karczm

Ekaterina

Jęknęłam jak najgłośniej, gdy Disgor pociągnął mnie za włosy. Co jak co, ale akurat tą część ciała miałam wrażliwą.
-Mam ci oddać? Ostrzegam,że to się może źle skończyć.-mruknęłam, cierpliwie czekając aż mnie wypuści. Mogę mu jakby co jeszcze raz przywalić w łeb, może przestanie.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#37 2013-01-01 21:36:50

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Dzielnica karczm

Disgor


-To idziemy do domu młoda damo!- Powiedziałem jak ojciec do dziecka, które naprawdę coś źle zrobiło. Dostała klapsa(w głowę, ale zawszę..) i "przestraszyłem" ją. Wymaszerowałem z karczmy, Nie miała smyczy i obroży. Miała mój wzrok. Wściekły i najgorszy na jaki było mnie stać. Współczułem jej przez chwilę, ale przypomniałem sobie o jej charakterze.


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#38 2013-01-03 16:00:39

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Dzielnica karczm

Ekaterina

Zrobiłam obrażoną minę i wyszłam z karczmy dostojnym krokiem. Jakimś cudem po pijaku udało mi się utrzymać równowagę. Jak on tak może przerywać mi picie a najlepszym momencie? Znaczy, sen o piciu, ale był taki..... no....
-Sam mi pozwoliłeś pić, wiesz?-zauważyłam, ostatnie słowo irytująco przeciągając. Mówiłam prawdę, przynajmniej tka mi się zdawało.... On się powinien cieszyć, nie zrobiłam żadnej szkody, poza kilkoma nieprzytomnymi ludźmi, ale to tak zawsze....


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#39 2013-01-03 21:20:42

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Dzielnica karczm

Disgor


-Ale nie dam więcej... Tak poza tym chcę się wyspać.- I ziewnąłem.
-Imię Gabriel bardziej by mi pasowało(wyjaśnienie- Gabriel jest archaniołem snów i objawień- tak musiałem się pochwalić wiedzą:p)


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#40 2013-01-04 14:18:44

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Dzielnica karczm

Ekaterina

-Chyba Belzebub-odparłam zrzędliwie, garbiąc się. Ta, Gabriel, jasne... Żebyś ty wiedział jak bardzo do niego nie pasujesz.... Odwróciłam się do niego przez ramię i przeszyłam wkurzonym spojrzeniem. Tak się nie traktuje demona, a już na pewno nie takiego jak ja! No co,że wygnany, fakt,że nie straciłam swoich zdolności. Bueee... Jestem pijana...
-Masz mnie za dziecko, hę?-zapytałam po chwili, zwalniając trochę. Niech mnie popędza, ja i tak jestem damą, a damy chodza powoli, tak?


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#41 2013-01-04 21:09:27

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Dzielnica karczm

Disgor


-Nie, bo większości dzieci nie sprzedaje się piwa.- A jakby wszystkie dzieci kiedyś piło piwo? Mój lud coś takiego przewidział. Ja się tym nie przejmowałem, ale pamiętam, że wtedy świat zgnije i się skończy... Ahhhh... Nigdy jej nie dam więcej piwa.


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#42 2013-01-04 21:14:14

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Dzielnica karczm

Ekaterina

Warknęłam niczym pies i zacisnęłam pięści na spódnicy, by te przypadkowo nie trafiły Disgora w nos, czy ogólnie w twarz. Z jednej strony... chyba powinnam się cieszyć, w koncu nie ma mnie za bachor,a ale z drugiej... Mógł to wyrazić jakoś, no... lepiej! Cholera!


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#43 2013-01-06 21:30:46

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Dzielnica karczm

Disgor



-Dla mnie sen jest ważnym elementem dnia.Zbieram siły, nie przejmuje się tobą i śnią mi się ładne kobiety, więc mi na nim zależy.- Zobaczyłem powóz. Wszedłem, powiedziałem gdzie mieszkam i rzuciłem monetą. Piętnastoletni chłopak prowadzący powóz ucieszył się i pokiwał głową. Przez otwarte drzwi zrobiłem zachęcający gest do diabełka.
-Idziesz?- I czekałem na nią, a powóz już prawie ruszał. Nawet nie zamknie drzwi, a będzie już w domu- Pomyślałem.


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#44 2013-01-07 12:26:40

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Dzielnica karczm

Ekaterina

Uniosłam jedną brew do góry, po czym wzruszyłam ramionami i zgrabnym ruchem weszłam do środka, siadając w kącie i odwracając się do Disgora plecami. Raz mi na coś pozwala, a potem mu nie pasuje. Ehh... No i jak ja mam z nim wytrzymać bez denerwowania się i demolowania karczm. Hę?


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#45 2013-01-07 21:26:59

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Dzielnica karczm

Disgor



Kiedy dojechaliśmy do domu i po wejściu do niego posłałem daiblicę do pokoju, oprowadziłem, a po drodze zabezpieczyłem wszystko magicznie. Zabezpieczenia są stworzone pośrednio ze złota to diabełek szybko nie ucieknie. Poszedłem do swojego pokoju i padłem na łóżko. Padłem jak grom z jasnego nieba. Cholera! Burza...


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl