#31 2012-08-27 22:13:38

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Południowy brzeg

Michaela

Dziewczyna szarpnęła za grzywę Cienia, gdyż nie miał on siodła ani uzdy, a ten rzucił się do ucieczki galopem. Gdy ten pędził wzdłuż rzeki dziewczyna spojrzała przez ramię i zaraz dostrzegła blask odbijającego się od słońca metalu. Metalu haka. Szarpnęła znów za czarne włosy zwierzęcia, a ten gwałtownie skręcił w stronę wody, także hak ominął dziewczynę raniąc delikatnie konia w zad. Michaela zmarszczyła brwi po czym spostrzegła, że jednorożec władował się w rzekę. Nurt, na jej szczęście, był dzisiaj spokojny, więc łuczniczka szybko znalazła się na drugim brzegu, jednak cała mokra. Koń stanął, a dziewczyna machnęła ręką wyciągając wodę spomiędzy nitek ubrania i wrzucając ją do rzeki. Po chwili razem z jednorożcem zniknęła wśród drzew.

Off: Miłej sesji wam we dwójkę życzę : ))

Offline

 

#32 2012-08-27 22:44:49

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Południowy brzeg

Alexandra

Westchnęłam ciężko. Nie miałam ochoty biec za dziewczyną. W ogóle nie chciało mi sie teraz nigdzie iść, spojrzałam kątem oka na mężczyznę, odrzucając kosmyk włosów za ucho.
-Żyjesz?-zapytałam, lustrując go wzrokiem. Wyglądał na całego, więc nie musiałam go ratować. Tym razem. Byłam pewna,że jest to typ faceta, który potrafi nieźle kobietę zirytowac. Przynajmniej takie panny jak Micia.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#33 2012-08-28 16:25:23

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Południowy brzeg

Disgor

Uciekła!. Dobra. Przynajmniej ta druga tego nie zrobiła. Cóż. Trzeba było jakoś zacząć. Tamta raczej nie była tą, którą szukałem. Lepiej rozmawiać niż gonić kogoś kto ucieka.
-Tak- Odpowiadam na pytanie- Jestem Disgor- Mówię podając dłoń.


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#34 2012-08-28 18:55:38

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Południowy brzeg

Ekaterina

-Ekaterina.-odparłam, dygając delikatnie i ignorując przy tym wyciągniętą do mnie rękę.
-Jesteś katem?-wypaliłam od razu. Nie wiem, skąd ten pomysł wpadł mi do głowy."Idiotko, jesteś demonem, jednym spojrzeniem wyczuwasz całą historię człowieka" podpowiedział mi mózg.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#35 2012-08-29 19:09:43

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Południowy brzeg

Disgor


Nie jest normalną kobietą, ale posiada jakiś talent. Może magiczny?
-Diabełku, dużo wiesz. Tylko skąd? Może przedstawisz się? Ja dopowiem tylko to, że pochodzę z rodu wygnanych krasnoludów.- Powiedział wskazując przy ostatnim zdaniu na zdrowe oko- krasnoludzkie i opaleniznę świadczącą o wygnaniu.


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#36 2012-08-30 14:43:27

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Południowy brzeg

Ekaterina

-Demonica na wygnaniu, Ekaterina Kurae, lat 3500-zacytowałam, robiąc niski ukłon.-Widzę,że nie ja jedyna nie jestem mile widziana w swoim domu.-dodałam, splatając ręce na piersi. Nie byłam pewna, czy krasnoluda można nazwać człowiekiem, ale i tak twierdziłam,że wszystkie stworzenia podobne choć odrobinę do ludzi, są inne. Zbyt inne.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#37 2012-08-30 17:09:52

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Południowy brzeg

Disgor



Zdziwił się,  ale nie dał tego po sobie poznać. Dobrze jest jak ktoś ci pomaga. Lepiej jak to jest kobieta. Jeszcze lepiej jak ładna, ale kiedy jest czarownicą, czy demonem to jeszcze lepiej! Tylko znaleźć jakąś bajkę "co ja tu robię"!
-Skoro się znamy to możesz mi powiedzieć co cię tu sprowadza?- zapytałem, żeby zdobyć informacje i zastanowić się jak ukierunkować rozmowę.


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#38 2012-08-31 20:09:59

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Południowy brzeg

Ekaterina

Uśmiechnęłam się zagadkowo.
-Ciekawość?-zapytałam siebie samej na głos, mrużąc oczy.-Ewentualnie mus. I zainteresowanie głupotą niektórych ludzi-odparłam, patrząc mężczyźnie w oczy.-A ty jesteś stąd? Czy kolejny śmiałek to milutkiej kąpieli?-mówiąc to, wskazałam ruchem głowy w stronę rzeki. Znów przypomniałam sobie o tych głupiutki istotkach skaczących w odmęty wody, jakby oczekując dzięki temu jakiegoś zbawienia. Byłam demonem, więc wiedziałam,że za samobójstwo idzie się do piekła. Miałam nadzieję,że jednak mężczyzna stojący przede mną nie ma zamiaru skakać, bo nie wyglądał raczej na łaknącego śmierci.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#39 2012-09-01 15:51:04

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Południowy brzeg

Disgor



Dobra! Im więcej pieniędzy tym lepiej. Im więcej złota tym jeszcze lepiej, a Tangi płacą złotem za szybkie uporanie się z zadaniem. Tylko powiedzieli mi, że mam znaleźć Jednen z najpotężniejszych przedmiotu w Mortem! Jakiś prorok powiedział, że ten kto go ma może zagrozić wszystkim! Może jak jej się spytam?
-Nie widziałaś jakiś bardzo dziwnych przedmiotów? Zbieram artefakty dla przyjaznego handlarza i skończymy na bruku jak nie dam mu czegoś wartościowego.- Skłamałem. Tyle razy to robiłem, że nawet demon będzie miał problemy z wyczuciem czy to była prawda, czy fałsz. Nie pierwszy raz oszukałem


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#40 2012-09-03 18:26:52

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Południowy brzeg

Ekaterina

Uniosłam jedną brew, lecz szybko ją opuściłam. "To zabrzmiało trochę jak wymówka dla małego dzieciaka"pomyślałam, ale to mi chyba raczej pochlebiło niż obraziło.
-Coś wartościowego? Mogę ci załatwić wszystko co jest związane z nielegalnym handlem. W końcu, jestem demonem, dla mnie to łatwizna-odparłam, zdając sobie sprawę,że w tej wypowiedzi nie było za grosz skromności.
-Coś konkretnego?-zapytałam po chwili, splatając dłonie na piersi i czekając na odpowiedź. "Na pewno chodzi o coś nielegalnego, w końcu, co droższe, tym łatwiej to znaleźć na czarnym rynku, przynajmniej tak to wygląda w piekle" mój mózg znowu podsunął mi myśl do głowy, lecz odgoniłam ją szybko, koncentrując się na odpowiedzi.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#41 2012-09-03 20:08:00

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Południowy brzeg

Disgor


-Coś specjalnego... No nie wiem... Ma być złote i najlepiej magiczne...- Ciekawe, czy czegoś się dowiem..


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#42 2012-09-04 17:12:54

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Południowy brzeg

Ekaterina

-Może złote jabłko?-zapytałam ironicznie, lecz po chwili uśmiechnęłam się już "normalnie".-Chodzi ci o jakiś... silny artefakt? Trudny do znalezienia?-zapytałam po chwili zastanowienia, po raz pierwszy całkiem poważnie. Wydawało mi się,że wiem o co mu chodzi... Chyba mówił o pewnym artefakcie, tak silnym,że gdyby jakiś idiota byłby w jego posiadaniu, to najprawdopodobniej nawet piekło było by zagrożone.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#43 2012-09-04 20:08:50

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Południowy brzeg

Disgor


-Dokładnie! Tylko jest jeden szczegół. Nie wiem co to ma być ani jaką moc posiada.- Im dłuższa rozmowa tym bardziej niemożna patrzeć się na twarz! Oczy same idą w dół! Jednak w tym przypadku jest na odwrót. Może z powodu tego, że przepadam za nowymi twarzami... albo się starzeje.-Dobrze by było gdyby posiadała jakieś specjalne właściwości. Istoty w środku, czy panowanie nad ludźmi, bądź czymkolwiek innym! - Powiedziałem żeby nie miała podejrzeń.


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#44 2012-09-04 21:43:01

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Południowy brzeg

Ekaterina

Zastanowiłam się. "Jest coś takiego tylko jak to się..."
-Mówisz o porta caeli. To z tego co wiem taka złotawa skrzynka w której przebywają dusze zmarłych samobojców i szaleńców.-zacytowałam jednego z demonów, którego kiedyś znałam. Przynajmniej z jego objaśnień wynikało,że to to. Z triumfalnym uśmiechem na ustach, zaczęłam się teraz zastanawiać, gdzie w tej chwili może być owa skrzyneczka.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#45 2012-09-04 21:57:46

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Południowy brzeg

Disgor


-To może nam się przydać.- Powiedziałem trzymając się kłamstwa-Wiesz gdzie to jest?- Następnego "proroka" zatłukę.


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl