#16 2012-08-17 09:29:09

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Południowy brzeg

Ekaterina

Uśmiechnęłam się szerzej.
-Nie wyglądam? Muszę nad sobą popracować...-pomyślałam na głos, przyglądając się swojemu ciału. Tak, było człowiecze, aż nadto. Znów przeniosłam wzrok na dziewczynę.
-Pokazałabyś mi swoją chatkę? Nigdy nie widziałam ludzkiej chatki od środka.-poprosiłam, robiąc najniewinniejszą minę.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#17 2012-08-17 21:24:35

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Południowy brzeg

Miśka

- Nie mieszkam w chatce - rzekła zimno uprzednio parsknąwszy z dezaprobatą. - A po za tym... Nie boję się Ciebie ale zaprosić demona do domu się nie odważę.
Tutaj zaśmiała się cicho. Zrobiła kilka kroków w jej stronę po czym zatrzymała się obok demonicy.
- Miło było Cię poznać. Może kiedyś się zobaczymy... - rzuciła ironicznym tonem i nie tracąc uśmieszku z twarzy ruszyła w stronę miasta.

Offline

 

#18 2012-08-18 15:17:17

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Południowy brzeg

Ekaterina

Zdmuchnęłam grzywkę z oczu,, zastanawiając się, czy by nie dogonić panienki Michaeli, gdy na moim ramieniu znów pojawił się Kotek.
-Biegniemy za nią?-zapytałam, a Kotek tylko zamruczał na to przyjemnie. Uśmiechnęłam się wesoło i pognałam za dziewczyną, doganiając ją po chwili.
-Ja ci nie odpuszczę tak łatwo.-rzuciłam, zwalniając kroku, by móc iść mniej więcej takim samym rytmem.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#19 2012-08-19 11:24:46

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Południowy brzeg

Miśka

Jasne brwi łuczniczki zbliżyły się do siebie. Sama ich właścicielka westchnęła ciężko wciągając powietrze przez nos, a wypuszczając jego energicznie znacznie dużą część przez wąskie usta. Spojrzała kątem oka poirytowana na demonicę przystając na chwilkę.
- Czego Ty w ogóle ode mnie chcesz, dziwaczko? - rzuciła zimno.

Offline

 

#20 2012-08-19 13:07:03

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Południowy brzeg

Ekaterina

Uśmiechnęłam się wesoło, gdy usłyszałam pytanie dziewczyny."Czego chcę? No nie wiem... Może odrobinki przyjaźni, ewentualnie stałego mieszkania".
-Nie zwracaj na mnie uwagi-mówiąc to, machnęłam dłonią, przez co na chwilę mój uśmiech znikł z twarzy-Ja będę za tobą chodzić, a ty nie będziesz się mną przejmować, dobrze?-poprosiłam, chociaż nawet gdyby Mi nie pozwoliła, to i tak bym nie odpuściła.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#21 2012-08-22 21:00:05

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Południowy brzeg

Disgor


  Nad ich głowami przeleciał cień smoka i zrobiło się gorąco. Najdziwniejszy był jednak topór wbity styliskiem w ziemię Nie sama broń była dziwna, ale to że jakby hamowała "smoka", mimo braku połączenia.
  Nagle z nieba spadł wielki latawiec wyglądający jak ptak, tylko był ogromny. Wyróżniało się w nim dwa elementy. Pierwszym był czerwony kamień, zdecydowanie magiczny i podgrzewający powietrze. Dla człowieka byłoby to bardzo nieprzyjemne, ale wielkolud, który się najwyraźniej leciał tym "czymś", to nie interesowało.
  -Ja ich chyba zabiję. Tak. Na pewno. Zabiję ich.- pomrukiwał sobie pod nosem, jednak głośno- Pozabijam ich za to.- Wiedział, że to TA maszyna, czyli płótno naciągnięte na drewnianym szkielecie, który zawierał też miejsce dla pasażera i na magiczny klejnot, podgrzewający powietrze, dzięki któremu to latało.
Przypomniał sobie o toporze, który ma ostrza po dwóch stronach, a na środku są głowy orłów, które łączą broń z "ręką" liną wydobytą  od "jakiegoś pająka". Przyciągną topór do ręki i odwrócił się mamrocząc.
-Naprawdę pozabijam ich...- zauważył dwie kobiety i rozłożył ręce jakby chciał je uściskać, ale przy jego wzroście mogło by to uchodzić za zaproszenie do niedźwiedziego uścisku.
-Oooooo! Witam panie!- wypowiedział z uśmiechem.

Ostatnio edytowany przez NackosVelProrok (2012-08-22 23:46:00)


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#22 2012-08-24 21:34:34

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Południowy brzeg

Michalina

"Ale wkurzające dziewuszysko..." - pomyślała poirytowana białowłosa po czym warknęła cicho tak, żeby tamta nie słyszała. Nie zrobiła kilku kroków, gdy uwagę jej zwrócił nienaturalnych rozmiarów jak na człowieka mężczyzna, któremu brakowało ręki. Aria najpierw uniosła wysoko brwi, by zaraz jedną opuścić i stanąć. Szybko wyciągnęła ku rzece rękę, a z wody, która podpłynęła do jej dłoni uformował się lodowy łuk z naciągnięta cięciwą i strzałą.
- Ani kroku dalej! - wrzasnęła nie wiedząc, czy wycelować w głowę czy w klatkę piersiową. - Czego od nas chcesz, dziwaku?!
Stanęła w lekkim rozkroku naciągając materiał jej bardzo obcisłych spodni.

Offline

 

#23 2012-08-24 22:12:56

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Południowy brzeg

Ekaterina

Uśmiechnęłam się złośliwie, widząc lekką irytację w oczach dziewczyny. Jako,że jestem demonem, to lubię denerwować, ale czyniłam to także ze zwykłego braku rozrywki na tej obrzydliwej, ludzkiej ziemi. Nagle, stanął przed nami jakiś rosły mężczyzna. Najpierw można było ujrzeć leciutkie zdumienie na mej twarzy, w końcu rzadko kiedy spotyka się człowieka bez jednej kończyny, lecz po chwili zagościł na niej wesoły uśmiech.
-Witaj, ludzka istoto!-zaświergotałam, splatając ręce za plecami. Wolałam na razie nie podchodzić do mężczyzny, tym bardziej,że musiałam troszeczkę odpocząć od kolejnej strzały w mym brzuchu.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#24 2012-08-25 19:24:55

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Południowy brzeg

Disgor


-Dwa diabełki! Aż miło.- Powiedział zwracając się do obu, z uśmiechem-A ty łuczniczko zdejmij spodnie, lub stań inaczej!- Dalej się uśmiechał.Wiedział, że może sobie pozwolić. Był w zasięgu "kamyka od gorąca" więc może najwyżej zostać oblany wodą.

Ostatnio edytowany przez NackosVelProrok (2012-08-25 19:33:01)


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#25 2012-08-25 23:54:55

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Południowy brzeg

Aria

Dziewczyna warknęła marszcząc brwi po czym mocniej naciągnęła cięciwę.
- Coś Ci nie pasuje w moich spodniach, hę?! Dziwaku?! - krzyknęła rozdrażniona.

Offline

 

#26 2012-08-26 11:20:15

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Południowy brzeg

Ekaterina

"Ludzie potrafią być zabawni" pomyślałam, ukradkiem zerkając na spodnie dziewczyny."Nie, to mężczyźni potrafią być zabawni" poprawiłam się. Oparłam się o drzewo i uśmiechając wesoło, przyglądałam się obecnej sytuacji. Miałam nadzieję,że Misia nie strzeli, bo jakoś nie miałam nastroju na ratowanie człowieka.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#27 2012-08-26 17:01:25

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Południowy brzeg

Disgor


-Tak! To nie spódnica więc tak!- Wiedział, że jest bezpieczny, ale pomyślał, że jak dobrze to rozegra to nie będzie "problemu ze spodniami", ale ta druga to też niebrzydka bestyjka. Prawdopodobnie nie jest całkowicie zdrowa więc może z nią będzie łatwiej. Uśmiechnął się ładniej i powiedział do niej, jak oparła się o drzewo -Możesz pomóc? Ładnym uśmiechem świata nie podbijesz... No, może ty...- W okolicy było dużo krzaków więc o brak łóżka nie obawiał  się.

Ostatnio edytowany przez NackosVelProrok (2012-08-26 17:03:00)


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#28 2012-08-27 20:40:39

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Południowy brzeg

Michaela

Dziewczyna prychnęła mrużąc jasne oczy, które wyglądały, jakby była ślepa.
- Odpierdziel się, wybryku natury! - wrzasnęła obnażając delikatnie kły i nagle wypuszczając strzałę w stronę piersi mężczyzny. Naraz z wody uformowała się druga, a dziewczyna opuściła lekko broń i strzeliła tym razem w brzuch. Nie patrząc na to, czy trafiła chlusnęła już roztopionym łukiem w rzekę i głośno gwizdnęła na palcach. Powietrze przeszył tętent końskich kopyt, a spomiędzy drzew otaczających trzy postaci wypadł przepiękny, czarny jednorożec, którego sierść połyskiwała w promieniach słońca. Gdy tylko zwierzę podbiegło do łuczniczki ta wskoczyła na niego łapiąc za gęstą grzywę. Koń stanął na tylne nogi i zarżał głośno.

Offline

 

#29 2012-08-27 21:41:14

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Południowy brzeg

Ekaterina

Zaśmiałam się wesoło, słysząc zdanie dziewczyny, ale nagle śmiech stanął mi w gardle. Dziewczyna strzeliła.
-Michaela, zwariowałaś? To jest człowiek, nie zwierzę!-krzyknęłam, ale nawet nie próbowałam osłonić mężczyzny. Może sam odskoczy? Nie wygląda na zwinnego, ale głowę na karku ma. "Ależ ja jestem ostatnio troskliwa o te delikatne istotki" pomyślałam, obserwując strzałę, lecącą w stronę faceta.

Ostatnio edytowany przez Aloisia (2012-08-27 21:41:32)


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#30 2012-08-27 21:56:38

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Południowy brzeg

Disgor

Jak ja nienawidzę wody! Ochlapała mnie!Lubię topór. Przynajmniej ten. Dlaczego? Bo mam do niego dołączony hak na linie! Dobra. Ta łuczniczka wydawała się "przyjemna". Może to jej szukałem. Ale czego chciały tangi? Dobra.
Hak po coś jest! Rzuciłem!
-Nie uciekniesz!- powiedziałem ciskając hak. Zaczepi się o spodnie. Tyle zapewnia mi moje oko. Kocham magię na czwartym miejscu. Zaraz po kobietach, piwie i darmowym piwie. Za darmo kobieta nie da...

Ostatnio edytowany przez NackosVelProrok (2012-08-27 22:00:47)


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl