Nasz świat Mortem

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#16 2012-09-07 22:02:45

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Brama południowa

Misiaaaa

- Oj, Naaaar... - powiedziała przesadnie przesłodzonym tonem po czym podniosła lampę i ucałowała ją delikatnie. - Jesteś taki pocieszny. I taki wkurzający...
Znów odłożyła lampę na biurko po czym spoważniała tak nagle, jakby poraził ją piorun.
- Rozkazuję Ci siedzieć w lampie dopóki nie każę Ci wyjść, nie odzywać się ani nie używać mocy. Masz być grzeczny albo pożałujesz, że lampa nie jest Twoim jedyny zmartwieniem.
Gdy skończyła do biura wszedł strażnik wraz z jakimś innym. Oboje trzymali wiadra z wodą.
- Już wszystko w porządku - rzekła dziewczyna i uśmiechnęła się niewinnie, a mężczyzna, który ją przeszukiwał(prawdopodobnie był wyższy rangą) wcisnął swoje wiadro temu drugiemu po czym rzucił mu przez ramię:
- Odnieś to. - I zatrzasnął za nim drzwi. - Cóż... dywanu nie będziemy żałować. To tylko mała dziurka. Przepraszam za problem. To moja nieuwaga.
- Oh, proszę nie przepraszać. To nic takiego. Ważne, że NIKOMU NIC SIĘ NIE STAŁO... - odparła dziewczyna cedząc przez zęby 5 ostatnich słów.

Offline

 

#17 2012-09-07 22:05:54

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Brama południowa

Nar

Hej ho, hej ho, mur by się spaliło - Śpiewał w myślach Nar. Tak pobaw się z nimi jeszcze, a potem zaproś ich do klubu. Nie zapomnij zostać ich przyjaciółką. I pokazać im jak świetnie strzelasz z łuku. Byle szybko może zdążymy na kolacje... Świetnie...

Offline

 

#18 2012-09-07 22:20:51

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Brama południowa

Misia

- To chyba wszystko, pani Leth - rzekł mężczyzna oddając jej dokumenty. - Mam nadzieję, że nic nie chowa pani pod ubraniami... - dodał po chwili zaśmiawszy się.
Dziewczyna odwzajemniła się tym samym zakładając włosy za ucho.
- Można to łatwo sprawdzić - powiedziała. - Ale mogę w pełni zapewnić, że nie ma tam nic, co by komukolwiek zagrażało.
Mężczyzna uśmiechnął się po czym wskazał ręką na drzwi.
- Zapraszam do wyjścia. Musze mieć pewność, że panienka trafi do wyjścia bezpiecznie.
Michaela zarzuciła bukłak na plecy, założyła płaszcz, a biorąc lampę do ręki ruszyła w stronę wyjścia.

Offline

 

#19 2012-09-07 22:25:36

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Brama południowa

Nar

Zapomniała dać im buzi na pożegnanie. - Pomyślał zniecierpliwiony. W każdym razie w końcu go zabrała. Zdążył wyczuć, zę w okolicy nie ma zbyt dużej ilości żołnierzy. Około 10 w odległości 500 m, naokoło niego. Ciekawe jak szybko dałby sobie z nimi rade. Pewnie w jakieś 3-4 minuty. Może szybciej. A właśnie... Idźże szybciej do tego konia.

Offline

 

#20 2012-09-07 22:30:38

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Brama południowa

Michaela

- Czy mi się wydaje, czy kiedyś była tutaj gorsza straż? - rzekła dziewczyna wsiadając na swojego jednorożca.
Strażnik uśmiechnął się zalotnie.
- Wykonujemy tylko swoje obowiązki, droga pani. Szerokiej drogi.
Miśka spojrzała przed siebie po czym zaczęła jechać wyjeżdżając z bramy. Przed nią pojawiły sie teraz wielkie pola Korto przeszywane rzekami niczym zielony materiał błękitnymi nićmi. Lampa spokojnie leżała w torbie.

Offline

 

#21 2012-09-07 22:33:25

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Brama południowa

[b]Nar[/b[

- Mogę już mówić? - zapytał nie dając jej szansy odpowiedzi?
- Milczenie oznacza zgodę. Nie mogłaś tego szybciej załatwić? - Zapytał zdenerwowany.
- Nie obijaj się Nar, bo śpieszy mi się po nagrodę. Przez Ciebie straciłam już połowę. - Naśladował jej ton.

Offline

 

#22 2012-09-07 22:35:13

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Brama południowa

Miśka

- Tak, możesz wyjść. Ale nie używaj mocy. Masz iść obok mnie na nogach - rzekła obojętnym tonem jednak po chwili uśmiechnęła się szaleńczo patrząc przed siebie. - Albo nie... Mam lepszy pomysł.

Offline

 

#23 2012-09-07 22:38:38

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Brama południowa

Nar

- Wole to od siedzenia w lampie. - Powiedział, a w jego głosie dało wyczuć się poirytowanie.
- Chcesz wrócić i jeszcze trochę się "poprzeszukiwać"?

Offline

 

#24 2012-09-07 22:42:03

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Brama południowa

Miśka

Dziewczyna spojrzała na niego nie tracąc swego uśmiechu.
- Narihiriusie, rozkazuję Ci iść obok mego konia na czworaka podczas, gdy ja będę na nim jechać - powiedziała ignorując jego wypowiedź. Dopiero po chwili dodała - A co, chcesz mnie dogłębnie... przeszukać? - zapytała uśmiechając się do niego wrednie. - A może jesteś zły, że inni to mogą to robić, a Ty nie?

Offline

 

#25 2012-09-07 22:44:02

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Brama południowa

Nar

- Pff, sama se idź. Mam spełniać Twoje życzenia, a nie chore widzi mi się. - Powiedział, jednak czar lampy zmusił go do upadnięcia na kolana, a potem przyszpilił do ziemi.
- Nie radze Ci oddawać nikomu lampy. Mogłoby to się źle dla Ciebie skończyć. - wycedził przez prawie zaciśnięte zęby.

Offline

 

#26 2012-09-07 22:49:47

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Brama południowa

Miśka

- Oj przepraszam, Nar. Wstawaj. - Uśmiechnęła się łagodnie po czym zatrzymała konia. - Po prostu nie widzę powodu dlaczego jesteś na mnie zły. Wiem, że się nudzisz, ale jeszcze jedziemy i nie mogę znaleźć dla Ciebie zajęcia. Przecież to przeszukiwanie trwałoby tyle samo nawet wtedy, gdybym nie oplatała sobie tych obleśnych facetów wokół palca.
Jej ręka powędrowała pod płaszcz i wyciągnęła dokumenty chcąc sprawdzić, czy wszystko ma. Tak, miała. Wszystko oprócz...
- Co za bezczelność! - krzyknęła dziewczyna jednak musiała przyznać, ze trochę ją sytuacja bawiła. - Tamten strażnik ukradł mi jedną z wizytówek mojego klubu! Cwany jest, nawet nie zauważyłam!

Offline

 

#27 2012-09-07 22:52:16

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Brama południowa

Nar

Zaklęcie wyzwoliło mu kończyny i wstał.
- Po prostu nie lubię dłużyzn. - Otrzepał się z piasku. - Zresztą posiedź sobie w tej lampie to zobaczymy. Zauważ, że ona jest wielkości mojej dłoni. Teraz wyobraź sobie być w takim małym czymś - Tym razem mówił już spokojnie.
- Jak chcesz mogę polecieć zabić, zabrać, zabić wszystkich naokoło i wrócić. Chcesz tego Ario? - Szczerze m

Offline

 

#28 2012-09-07 23:00:24

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Brama południowa

Miśka

- Nie, nie. Wszystko ok. - Schowała małą książeczkę pod płacz po czym znów ruszyła. - Nie przeszkadza mi, że ją wziął. W sumie miałam nawet ochotę im tam taką zostawić. Strażnicy pewnie się chcieliby się zabawić po pracy. A ja bym miała więcej klientów. - Zaśmiała się pod nosem. - Chyba sobie do serca wziął ta uwagę o tym, co mam pod ubraniami! - powiedziała rozbawiona po chwili. Moment jechała w ciszy wzrok swój zawiesiwszy na czerwonoskórym.
- Nigdy nie widziałam jak lampa zmusza Cię do wykonania moich rozkazów. Myślałam, że robisz to, bo jest taka zasada... Mogłeś mi powiedzieć. Prosiłabym, a nie rozkazywała.
Spojrzała w niebo i westchnęła głęboko.
- Po prostu czasami mam wrażenie, że jak nie rozkażę to nie posłuchasz... Jesteś taki... Yghr.. Nieznośny. Jak wielki, uparty bachor!

Offline

 

#29 2012-09-07 23:05:36

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Brama południowa

Nar

- Już zapomniałem jak to jest gdy się nie posłucham. Nie robiłem od jakiś 1500 lat. - Zaczął przyglądać się dziwnie swoim dłoniom. - Dziwne uczucie. Jakby jakaś ogromna siłą przyciskała Cię od ziemi. Choć bardziej boli, kiedy ta siłą Twoimi rękami skręca komuś kark. - Zamyślił się na chwilkę
- Myślę, że szybko się zjawią. I to nie sam, ale z całym oddziałem... kompanią... ewentualnie batalionem... - zaśmiał się cicho. - Dużo macie tam miejsce? - Spojrzał na nią.
- Wiesz, rozumiem, że mam odebrać to jako komplement? - Jakoś zaczął przyświecać mu dobry humor.

Offline

 

#30 2012-09-07 23:11:07

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Brama południowa

Miśka

- Dużo - powiedziała zadowolona. - To bogaty klub.
Zamyśliła się na chwilkę uśmiechając się delikatnie.
- Cóż... No... Tak... Właściwie to tak. Nie miałam tego na celu, ale widzę, że takie komplementy jak najbardziej Ci pasują. - Powiększyła uśmiech patrząc w niebo. - W takim wypadku będę Cię prosić. Byś nie musiał słuchać tego kawałka złota. Ale Ty bądź grzeczny to jakoś się dogadamy.
Posłała w jego stronę ciepły uśmiech, co dziwiło ją samą.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl