Nasz świat Mortem

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#31 2012-10-20 13:28:35

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Uliczki

Disgor


Wszedłem do budynku.
-I co powiedział?


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#32 2012-10-20 13:56:21

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Uliczki

Ekaterina

-Chcieli tylko kasy. Poza tym, wyczytałam z jego wspomnień,że pracowali kiedyś dla tego gościa od pudła.-dodałam, otrzepując suknię i strzelając z palców, dzięki czemu facet, który jeszcze przed chwilą wyglądał na martwego otworzył oczy i patrzył na nas przerażony.
-Teraz twoja kolej,żebyś go wypytywał.-mruknęłam, kucając pod ścianą z miną naprawdę wściekłej. W końcu, byłam zła i to jak. Zwyczajni menele... I porwali mnie bez trudu... A co najlepsze, to była tylko i wyłącznie moja wina.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#33 2012-10-20 14:25:13

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Uliczki

Disgor


-Dobrze- I wszedłem do budynku. Podszedłem do napastnika i go uderzyłem w twarz.  Obudził się, a ja złapałem go za szyję i podniosłem. -Dobra cwaniaczku! Czego chciałeś od niej?-Powiedziałem przykładając topór na jego przeponie.
- Tyyyylllkkkoo pppiiieeennniiięęęędzyyy- i przesłuchiwałem go godzinę.


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#34 2012-10-20 14:37:21

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Uliczki

Ekaterina

Wsłuchiwałam się w odgłosy za ścianą, jakby słuchała najcudowniejszej muzyki. Dla mnie, demona, muzyką był ból innych, w tej chwili ból tamtego pijaka. Podniosłam się z ziemi, podchodząc do jednego z trupów, po czym dokładnie go obadałam. Nadal nie docierało do mnie jak takie chuchro... Zaraz, chwila... Rozejrzałam się po pomieszczeniu. Oprócz tego, którego przesłuchiwał Disgor była tylko trójka... A przed porwaniem mnie leżałam obok pięciu facetów! Jeden z nich uciekł!
-Disgor...-zajrzałam cichaczem do środka-Jeden z nich zbiegł.-poinformowałam, stając w progu i czekając na jego reakcję.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#35 2012-10-20 17:41:29

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Uliczki

Disgor



-Wiem. Dałem mu uciec. Jak go znajdziemy będzie większa szansa, na to, że znajdziemy jego pracodawców.- Powiedziałem opuszczając nieprzytomnego, czerwono-fioletowego opryszczka.


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#36 2012-10-20 18:05:41

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Uliczki

Ekaterina

-To znaczy,że jedziemy do Kraswerstwa, tak?-zapytałam, po czym wyszeptałam na ucho Kotowi instrukcje, by odnalazł faceta. Gdy Kot znikł, westchnęłam ciężko.
-A skąd pewność,że tamten facet nie był ich pracodawcą? Przecież to też możliwe, nie?-stwierdziłam, chyba po raz pierwszy do kiedy się spotkaliśmy, śmiertelnie poważnie.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#37 2012-10-20 20:51:42

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Uliczki

Disgor


-Po pierwsze: ZOSTAJEMY! T uraza dla twojego honoru i innych takich dupereli, a ten facet nie miał pieniędzy żeby ich opłacić. A teraz idziemy spać! Do karczmy.- I skierowałem się w odpowiednią stronę.


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#38 2012-10-20 21:06:22

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Uliczki

Ekaterina

-Dlaczego? Przecież nic nam się nie stanie podróżując nocą. Masz mnie, halo?!-wybuchnęłam, ściskając dłonie na spódnicy, by przypadkiem go nie uderzyć. Ale naprawdę byłam wsciekła, przecież oni mnie porwali, do tego jeszcze molestowali, a on oczekuje,że będę na to spokojnie patrzeć? Hah! Niedoczekanie!


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#39 2012-10-22 18:05:06

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Uliczki

Disgor



-Dziewczynko!- Specjalnie powiedziałem tak, żeby wiedziała jak mało wie o ziemi.-Ja muszę spać. Ty możesz mieć problem, jak się znowu nachlejesz. Więc odpoczniemy sobie i jutro wyślesz kogoś do piekła. Ok? - Powiedziałem nie zwalniając kroku.


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#40 2012-10-22 21:54:56

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Uliczki

Ekaterina

-Nie wyślę nikogo do piekła...-mruknęłam, nie siląc się na wyjaśnienia. Człapałam za nim powoli, przez co zaczynałam być powoli w tyle. "Miej sobie przeze mnie kłopoty, miej... To ci dobrze zrobi" powtarzałam sobie w głowie, ale uśmiech jakoś nie chciał mi wrócić na twarz.
-Mój problem, czy znów się upiję czy nie... A twój, czy będziesz mnie szukał.-burknęłam.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#41 2012-10-22 22:56:46

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Uliczki

Disgor
Odwróciłem się mówiąc
-Lubisz piekło? Jak tak to tych co dali za ciebie parę groszy nie masz miejsca to powodzenia! Wyślij ich do nieba! Życzę nowego wybawcy, bo albo idziesz ze mną do karczmy, albo mam cię gdzieś!


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#42 2012-10-23 17:07:14

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Uliczki

Ekaterina

-Nie mogę nikogo posyłać do piekła, a gdybym mogła, jako pierwszego posłałabym tam ciebie!-krzyknęłam gniewnie, po czym wyprzedziłam go i skierowałam się gdzieś przed siebie, gdzie nogi niosły. Nie pamiętałam już, gdzie była karczma... Znajdę inną, co tam! Albo pójdę za tym gburem, może mnie doprowadzi.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#43 2012-10-23 17:37:18

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Uliczki

Disgor


Uderzyłem się w twarz i poszedłem do karczmy. Olałem wszystkich i wszystko i poszedłem spać....


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#44 2012-10-24 17:19:39

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Uliczki

Ekaterina

Weszłam do karczmy zaraz po Disgorze i od razu skierowałam się na górę, do swojego pokoju. Ale nadal nie dałam rady zasnąć... Usiadłam przy oknie, patrząc w gwiazdy, nadal rozzłoszczona na mężczyznę.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#45 2012-10-24 21:29:32

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Uliczki

Disgor


Wstałem i poszedłem do pokoju diabełka. Jest tak podobna do ludzi... Walnąłem pięścią w stół i powiedziałem
-Wstawaj. Wczoraj tak się wykłócałaś to dzisiaj będzie polowanie!


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbusy Holandia shinobiofwars Roboty ziemne kraków