#1 2012-09-21 20:01:10

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Uliczki

Disgor


-To jesteśmy!- Zwróciłem się do diabełka- Wiesz może jak ten "idiota" wygląda?- Zapytałem się jej. Młodzieniec milczał. Wybiłem mu zęby i "uciąłem język" katowskim sposobem...- Wiesz. Ten od skrzynki. Więcej nam ich nie potrzeba.- Dodałem spoglądając na młodego.


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#2 2012-09-21 21:42:10

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Uliczki

Ekaterina

-Na pewno będzie bogaty... W końcu, za coś takiego nie płaci się tylko duszą.-odparłam spokojnie, jakbyśmy rozmawiali o czymś najzupełniej normalnym. Wyczułam wydobywające się z młodzieńca przerażenie, więc uśmiechnęłam się wrednie, ukazując szereg ostrych jak brzytwy zębów.
-Jakby co mogę wysłać Kota, on sprawdzi każdy dom szybciej od nas-dodałam po chwili, rozsiadając się wygodniej na zwierzęciu.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#3 2012-09-23 19:15:24

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Uliczki

Disgor


-Jeśli wyślesz kota to co my będziemy robić? A ten człowiek może mieć zwinne ręce, a nie pieniądze.- Odpowiedziałem-Ja zobaczę biedną część miasta, a ty bogatą. Spotkamy się wieczorem w karczmie "Pod szubienicą".- Powiedziałem idą w swoją stronę.


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#4 2012-09-23 20:38:11

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Uliczki

Ekaterina

Skrzywiłam się, podbiegając do niego.
-Chcesz mnie tak zostawić? Nie jestem z ziemi, a jak się zgubię?-próbowałam się wykręcić, marszcząc brwi. Wolałabym nie przechodzić do planu B, to jest, płaczu i rzucania się na kolana.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#5 2012-09-24 18:59:31

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Uliczki

Disgor


-Dlatego idziesz do bogatych dzielnic. Może czegoś się nauczysz. Poza tym od czego masz kota?- Odpowiedziałem jej. Nic nie odwali. Jest demonem i nie zacznie tu płakać. -Wytrzymasz do wieczora. Dla ciebie to nic. Potem powiesz ile masz lat- Uprzedziłem jej odpowiedź.


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#6 2012-09-25 16:13:44

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Uliczki

Ekaterina

Zrobiłam się cała czerwona ze złości.
-Dobra! Ale jak mnie ktoś zgwałci to to będzie wyłącznie twoja wina! Jeszcze się stęsknisz!-wybuchnęłam, po czym zacisnęłam pięści i z uniesionym do góry nosem odwróciłam się, by ruszyć do bogatej części miasta.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#7 2012-09-26 19:27:01

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Uliczki

Disgor


-To twój problem!- Zawołałem idąc w swoją stronę.
Nic nie znalazłem przez cały dzień. Może ona? Poszedłem na miejsce spotkania i otworzyłem drzwi...


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#8 2012-09-27 07:49:07

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Uliczki

Ekaterina

Zwiedziłam całą okolicę, wypytując kogo tylko się dało, ale niestety, musiałam wrócić na miejsce spotkania bez żadnych miłych wieści.
-On wyjechał...-burknęłam zirytowana, wchodząc do środka i siadając na jednym ze stołków.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#9 2012-09-29 15:35:02

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Uliczki

Disgor

Zobaczyłem ją. Podszedłem i zapytałem się- Przyjemnie było? A może coś znalazłaś?-


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#10 2012-09-29 16:07:03

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Uliczki

Ekaterina

-Przyjemnie?-odparłam, prawie nie wybuchając ironicznym śmiechem.-Facet podobno "pozałatwiał" sobie całą służbę i uciekł... Ktoś musiał mu powiedzieć,że do niego jedziemy, na pewno ta dziw... znaczy, właścicielka klubu.-odparłam, kładąc głowę na stole i patrząc przed siebie, na jednego z pijaków dokańczającego piwo.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#11 2012-10-01 19:45:28

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Uliczki

Disgor


-Jak wiesz gdzie pojechał to powiedz. Dodaj jeszcze informację o miejscu pobytu tego drugiego idioty.- Zabiję młodego!


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#12 2012-10-01 20:01:55

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Uliczki

Ekaterina

-A to nie ty miałeś go pilnować? Mi wystarczy,że muszę pilnować ciebie i Kota-westchnęłam ciężko, po czym podniosłam głowę z blatu, patrząc tępym wzrokiem w oczy Disgora.
-Z tego co wiem, rozmyśla on teraz nad wyjazdem do Arvany... Chyba ma zamiar sprzedać tę szkatułkę.-poinformowałam bez żadnych emocji. Po chwili wstałam i otrzepałam suknię.
-Czyli mam rozumieć,że znowu idziemy do klubu towarzyskiego, tak?-zapytałam retorycznie, przetrząsając myślami ulice miasta w poszukiwaniu młodego.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#13 2012-10-02 22:23:01

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Uliczki

Disgor


Dałem jej mieszek ze złotem.
-Wynajmij gdzieś pokój i powiedz gospodarzowi, że mam wiedzieć gdzie. Ja idę do Tangów. Wyślę listy gończe. Wiemy gdzie jedzie i skąd to go złapią. Jak złapią dostaniemy odpowiedz. Po tym jak chcesz możemy się rozejść, albo pójdziesz zemną. Dostaniesz część zapłaty.- I ruszyłem. Wracając doszły powiedzieli mi gdzie jest "Demonica"....


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#14 2012-10-03 15:46:11

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Uliczki

Ekaterina

Wzięłam mieszek, patrząc na niego ze znudzeniem, po czym włożyłam go do kieszeni, wyszłam z pubu. Powolnym kroczkiem ruszyłam w stronę pierwszego lepszego domku z pytaniem o pokój.
-Chyba żartujesz, nie dam ci dwóch pokoi za tak niewielką ilość złota!-mruknął z "ogromnym" zainteresowaniem właściciel.
-Słuchaj, no! Albo nas przyjmiesz, albo własnoręcznie cię wypatroszę, śmiejąc się przy tym wesoło!-wybuchnęłam, po czym zaśmiałam się szaleńczo, przez co wszystkie spojrzenia spoczęły na mnie a facet dał mi kluczyk, jakoś dziwnie nie zdziwiony moją reakcją. Weszłam do swojej izby, siadając przy oknie i ze zniecierpliwieniem czekając na Disgora.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#15 2012-10-05 20:37:04

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Uliczki

Disgor


Dostałem informacje gdzie dziewczyna wynajęła pokój. Oczywiście poinformował mnie jakiś chłopiec, który mnie z nią widział. Wszedłem do karczmy i dowiedziałem się, że zastraszała karczmarza. Zapytałem o pokój. Poczekałem, aż ktoś wejdzie. Trochę to trwało bo późno zamówiła jedzenie. Wszedłem razem ze służbą.
-Dziewczyno! Wiesz kiedy się zastrasza? Na ziemi. Chyba chcesz się czegoś nauczyć... Dobra.  Mamy czas. Czy idziesz ze mną czy nie? Jak tak to wymienimy dramatyczne historię, poznamy się i od jutra masz naukę.- Powiedziałem szybko i stanowczo. Nie mam czasu na kule u nogi.


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl