#1 2012-09-08 23:19:36

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Klub ze striptizem "Succubus"

Miska

Dziewczyna wjechała do miasta rozglądając się na około. Nic się nie zmieniło. W sumie miało się zmienić w ciągu trzech dni? Gdy tylko stanęła po za murami zsiadła z jednorożca i zaczęła go prowadzić w stronę centrum. Zatrzymała sie dopiero przed czerwono-czarnym budynkiem ozdobionym różami z potężnym napisem "Succubus" nad drzwiami. Miśka uśmiechnęła się po czym zaprowadziła jednorożca za klub i tam przywiązała go do jednej z drewnianych belek. Zabierając z niego bagaż oraz torbę z lisem i lampą weszła tylnymi drzwiami.

Offline

 

#2 2012-09-08 23:23:44

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Nariś w torbie

- Dużo ludzi naokoło. - Stwierdził tak cicho, aby tylko ona mogła go usłyszeć tylko Aria. Nie chciał, aby ktokolwiek go usłyszał. Dziwne byłoby gdyby nagle powietrze zaczęło mówić.
- Zabierz mnie w jakieś ustronniejsze miejsce gdzie będę mógł wyjść. Nie lubie przemieszczać się nic nie widząc. - To uczucie męczyło go. Czuł ruch i przemieszczające się osoby, ale nie widział.

Offline

 

#3 2012-09-08 23:33:55

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Miska

- Spokojnie... Zaraz będziemy w moim poko... - chciała skończyć, lecz ktoś rzucił jej się na szyję.
Była to wysoka, długowłosa blondynka ubrana jedynie w krótkie, dresowe spodenki i przyduży, męski podkoszulek. Jej jasne włosy spięte były w dwa, wysokie kucyki, które sięgały do pasa.
Aria zaraz upuściła śpiwór jednak torba została jej w dłoni. Blondynka tuliła ją jeszcze przez chwilkę.
- Miśka! Tak sie martwiłam! Dziewczyny już plotkowały, że nie wrócisz! - krzyknęła nagle puszczając Wodniczkę i spojrzawszy jej w oczy swoimi fioletowymi(były mocno pomalowane).
- Siema, Pyśka. Wiem, trochę to trwało, ale wynikły pewne komplikacje w czasie podróży - odpowiedziała białowłosa usmiechając sie delikatnie.
- Co mogło zatrzymać moją Arię na tak długo? Nawet nie wiesz, jak ja tu tęskniłam... - odparła fioletowooka po czym chwyciła twarz łuczniczki w dłonie i bardzo namiętnie ją pocałowała wpychając swój język do jej ust. To sprawiło, że Aria od razu sie uśmiechnęła.
- Mmm, tego mi brakowało, kochana - powiedziała, gdy ta skończyła. - Mam dla Ciebie coś dla Ciebie... - to powiedziawszy poszła z blondynką do jednej z garderob. Był przytulna i duża. Wyposażona w toaletkę oraz przenośne wieszaki na kółkach z tysiącami strojów(bardzo skąpych).
- No, co tam masz? -  spytała Pyśka siadając na krzesełku od toaletki.
Michaela uśmiechnęła się tajemniczo, a stanąwszy na środku wyciągnęła z torby złotą lampę(lisek smacznie spał).
- Nar, uracz mnie swoją obecnością... Tylko nie podpal wszystkiego dookoła, jeśli łaska.

Offline

 

#4 2012-09-08 23:41:37

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Nar

- W końcu. - Powiedział po czym natychmiastowo podniósł temperaturę w pokoju. Wyłonił się w pełni potęgi. Z płonącym turbanem(spokojnie nie spali się) i ogniem na dłoniach złożonych w pięści. Zamiast nóg, jego ognisty wir płynnie łączył się w pasie z resztą ciała. W pomieszczeniu dało się usłyszeć basowy i głośny śmiech.
- Narihirius. Ifryt do usług. - Powiedział wracając po chwili do normalności. Temperatura opadła, a płomienie zagasły.
- Jak mniemam Ryśka, tak? - Zapytał składając lekki ukłon. - Znam parę opowieści od Tobie. - Zastanowił się. - Dobra tylko jedną. Podobno znasz się na ifrytach?

Offline

 

#5 2012-09-08 23:52:09

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Miśka

Dziewczyna rozmasowała skroń, gdy chłopak się popisywał. Westchnęła ciężko jakby musiała się wstydzić za wyczyny swojego rocznego, niewychowanego dziecka.
- Dobra, Nar, daruj sobie - powiedziała po chwili przenosząc wzrok na dziewczynę, która siedziała teraz z otwartymi ustami wlepiając swoje fioletowe oczy w czerwonoskórego.
- Wybacz, on ma tak ma zawsze - odparła Aria lekko zażenowała.
Pyśka wstała po czym podeszła do ifryta i zaczęła się mu dokładnie przyglądać.
- Nic mi nie mówiłaś, że masz ifryta! I to tak strasznie przystojnego! - rzekła zasłaniając dłońmi usta i wpatrując się w mężczyznę jak w obrazek. - Wykorzystała już jakieś zyczenia, co?...

Offline

 

#6 2012-09-09 20:00:55

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Nariś stara się robić wrażenie

- Żadnego, ale ma jakieś dziwne plany względem nich. - Spojrzał na nią podejrzliwie, jednocześnie ignorując jej wcześniejsze uwagi.
- Ale poza tym jest całkiem miła. - Powiedział uśmiechając się lekko. Może warto być dla niej miłym.
- Chciałbym się dowiedzieć skąd wiesz tyle o ifrytach i ogólnie? - Musiał się tego dowiedzieć.

Offline

 

#7 2012-09-09 20:22:12

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Miska stoi z boku, bo Ryśka, to jest, Pyśka wchodzi do akcji!

Dziewczyna zamrugała kilka razy jeszcze jakby nie dowierzała, że to, co w legendach było przedstawiane jako rządny krwi potwór mówi o jej przyjaciółce "miła".
- Mój pradziadek miał ifryta... - Założyła wychodzące z kucyków włosy za lekko szpiczaste uszy. - Czytałam o nich dużo w jego pamiętnikach. Do tego dużo mi opowiadał. Czemu pytasz?
Miśka westchnęła ciężko siadając gdzieś z tyłu pod ścianą.

Offline

 

#8 2012-09-09 20:26:13

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Nariś chce być fajny

Rozpalił wokół swoich dłoni 3 płomyczki i zaczął nimi żonglować, jednocześnie siadając na swoim wirka. Przez cały ten czas wpatrywał się w dziewczynę.
- Bo nigdy nie spotkałem innego ifryta. Nigdy. Dlatego chciałem wiedzieć. - Rozejrzał się po pokoju. Po czym zatrzymał wzrok na lisku.
- Gdzie będziesz go trzymać? Masz jakieś dobre miejsce?

Offline

 

#9 2012-09-09 20:41:00

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Miśka

- Możliwe, że byłeś to Ty - rzekła blondynka po czym powędrowała za wzrokiem ifryta. - Kogo trzymać?
Michaela wstała po czym podeszła do torby i wyjęła śpiącego smacznie liska z torby.
- U mnie w pokoju. Ale Ty jesteś za niego odpowiedzialny - powiedziała w stronę Nara.
Pyśka podeszła do zwierzątka i podrapciała go za uszkiem, a ten zaraz obudził się ziewając długo.
- U mnie też jest dużo miejsca, Misia. Możesz mi go dać. Jakby Ci przeszkadzał.
- Poradzę sobie, dzięki. Słuchaj, mogłabyś sie zająć Cieniem? Ściemnia się, a on jeszcze nie jest w stajni. Ja pójdę do pokoju. Musze się przebrać i coś zjeść. Szefowa żadnych występów nam dziś nie naszykowała?
Blondynka pokręciła przecząco głową po czym podeszła blisko do białowłosej.
- Ale później masz czas tylko dla mnie, tak?
Wodniczka skinęła na nią, pocałowała dziewczynę w policzek po czym chwyciła śpiwór i ruszyła do wyjścia.
- Chodź, Nar.

Offline

 

#10 2012-09-09 20:47:20

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Narihirius

- Wątpię. Ostatni raz wyszedłem z lampy 400 lat temu. Twój dziadek żył pewnie później. - Spojrzał dziewczynie prosto w oczy po czym popatrzył na Miśkę.
- Tak, tak odpowiedzialny. - Naśladował jej ton mówienia. Skierował się za nią i wyszedł. Kiedy opuścili pokój powiedział:
- Wydaje się być całkiem miła. Długo się znacie? - Powiedział wciąż siedząc na swoim ognistym wirku, który w ciszy wydawał irytujący dźwięk. Coś w stylu "bzzzzz". On się jednak już do tego przyzwyczaił. Ciekawe jak Aria to znosiła.
- Poza tym duży masz ten pokój? Znajdzie się jakiś kąt dla mnie? Chociażby pod Twoim łóżkiem.

Offline

 

#11 2012-09-09 20:50:26

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Miśka

- ...albo w moim łóżku - warknęła na niego dziewczyna przerzucając oczami po czym skierowała się w stronę schodów prowadzących na górę do pokojów striptizerek.
- Pathrycja pracuje tutaj już od 20 lat. Ja dopiero od dwóch. Od razu przypadłyśmy sobie do gustu. Czemu pytasz?
Spojrzała na niego przez ramię.
- Pokój mam duży. Jest sypialnia, łazienka i mała kuchnia. Na pewno się zmieścisz. I Twój mały śpioch też.

Offline

 

#12 2012-09-09 20:54:45

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Nariś lubi liska

- 20 lat? To ... - Zastanowił się chwile. Ah elf? Właściwie elfka. To jeśli jej dziadek te był felfem to może i mu służyłem. - Zamyślił się chwile.
- Jak on się zwał? Nie pamiętam... - Wciąż myślał.
- Wiesz jeśli byłoby Ci w nim za zimno. - Stwierdził - Ale lisek śpi obok mnie. On przynajmniej lubi moje ciepełko. Tylko jak by go nazwać... - Położył dłon na podbródek, cały czas cicho lewitując obok niej.
- Narihilis. Nalis. Lisirius. Jeszcze nad tym pomyśle.

Offline

 

#13 2012-09-09 21:00:15

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Miśka

- Albo po prostu nazwij go Przybłęda albo Nar-Nie-Będziesz-Spał-Ze-Mną-W-Łóżku - rzuciła lekko wkurzona po czym zaśmiała się, z tego, co powiedziała. - Nawet chwytliwe: Nar-Nie-Będziesz-Spał-Ze-Mną-W-Łóżku, chodź! Śniadanie!
Po tym roześmiała się. Gdy stanęła przed drzwiami z numerem 9 wyciągnęła z płaszcza klucz po czym otworzyła je. Zaraz przed nimi pojawiła się potężna, gustownie wystrojona sypialnia z dużym łóżkiem, na którym spokojnie zmieściłyby się dwie osoby oraz potężną szafą.
- Witam w moim królestwie - powiedziała rzucając śpiwór obok łóżka. Po chwili wzięła głęboki oddech długo wciągając powietrze nosem i jeszcze dłużej wypuszczając je ustami. - Mmmm... Nareszcie w domu.

Offline

 

#14 2012-09-09 21:05:55

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Nar

- Ale by to się ładnie... - Opanował się. - Znaczy bardzo tu ładnie. Może nie będę musiał spać na ziemi. - Rozglądał się po pokoju. Potem spojrzał prosto na nią.
- Nie nazywaj go tak! Nie jest Przybłędą. - Podleciał do niej. - No choć mały. Żadna Przybłęda tylko Lisirius. Prawda? - Właśnie uświadomił sobie jak żałośnie musiał wyglądać. - Ja się tak bardzo kompromituje jako potężny ifryt, czy to tylko tak wygląda w moich oczach? - Powiedział lekko sam zażenowany swoją słabością. Jednak w tym zwierzęciu było coś co nawet jego ruszało.
- W każdym razie wciąż ciekawi mnie co on tam robił.

Offline

 

#15 2012-09-09 21:16:36

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Miśka

Już chciała powiedzieć coś zgryźliwego jednak uśmiech sam wcisnął jej się na usta, gdy ifryt rozczulił się nad zwierzątkiem.
- Oj, nie jest tak źle. - Dała liska mu na ręce po czym stanęła na palcach i, ku swojemu zdziwieniu, pocałowała go w policzek. - Małe, potulne ifryciątko... Myślę, że Lisirius będzie ładnie.
Po chwili znów wróciła do swojego normalnego 'stanu', podeszła do łóżka i ściągnęła płaszcz oraz zaczęła rozpinać swoją tunikę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl