#1 2012-10-25 21:17:34

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Wyspa Eurumańska

Miśka

Kra dziewczyny roztrzaskała się o brzeg, gdy razem z ifrytem padła na piasek plaży. Jednak z większych fal rąbnęła parę, na co białowłosa szybko rzuciła się do chłopaka, by odciągnąć go od wody. Jego ciało i tak wyglądało już okropnie. Upewniła się, że lampa jej przy niej położyła umierającego ifryta na piasku klęknąwszy przy nim.

Wyglądało, że wylądowali na jakimś tropikalnym raju. Zaraz przy plaży było wejście do dżungli, która aż mieniła się od różniastych palm i paproci. Dziewczynę to jednak nie obchodziło. Teraz było ważne dla niej, że są na stałym lądzie. Tam, gdzie ifryt czuł się dobrze... Jednak gdyby wiedziała, gdzie wylądowali naprawdę - nigdy by nie powiedziała, że ifrytowi jest tu dobrze.
- Nie powinnam Cię zostawiać! Nie powinieneś tam iść! - krzyczała łkając, a jej łzy spływały na suchą, zimną klatkę piersiową chłopaka. Nie ważyła się go dotknąć. Oparzyłaby sie pewnie niemiłosiernie. Siedziała tylko obok niego płacząc obficie i jęcząc.

Offline

 

#2 2012-10-25 21:28:39

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Wyspa Eurumańska

Nar

Zaczynał tracić pewność gdzie jest, a także co czuje. Widział przez chwilę swojego pierwszego właściciela. Potem poczuł zapach, irysów. Ulubiony zapach Farteka. A potem smak piwa. Otworzył oczy, zobaczył Miśkę.
- Nie mogłem...- Zakrztusił się. - Zrobić już nic... więcej. - Musiał zamknąć oczy z braku sił. A ona była taka piękna, chciał móc dalej na nią patrzeć.

Offline

 

#3 2012-10-25 21:32:13

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Wyspa Eurumańska

Miśka

- Ciii, nie mów już nic... Zrobiłeś wystarczająco, Nar... - szepnęła płacząc obficie chwytając go za rękę, która była bardzo zimna. To zmusiło dziewczynę do większego płaczu. Nie mogła przestać, a bardzo chciała. Wiedziała, że to jej wina.
- Byłeś taki dzielny... - pociągnęła nosem po czym pokręciła głową. - Taki dobry dla mnie. Byłam... Byłam taką straszną egoistką... To dzięki Tobie uciekliśmy... Tylko dzięki... Dzięki Tobie, mój Nar...

Offline

 

#4 2012-10-25 21:34:38

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Wyspa Eurumańska

Nar

- Pani... - Uśmiechnął się lekko, jednak nagle się skrzywił kiedy zabolały go mięśnie.
- Szkoda, że tak musimy się...- Zakaszlał krwią. - ...rozstać...

Offline

 

#5 2012-10-25 21:39:58

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Wyspa Eurumańska

Miśka

- Naprawdę.. .chciałbyś ze mną... zostać?... Po tym, co Ci zrobiłam?... - szepnęła wpatrując sie w niego z taką czułością po raz pierwszy w życiu. Teraz czuła, że gdyby on odszedł, gdyby straciła lampę lub gdyby straciła Nara czułaby się, jak gdyby ktoś wyrwał jej połowę serca.
- Gdybym... Gdybym tylko mogła coś zrobić... - zapłakała cicho po czym nagle otworzyła oczy i spojrzała na ifryta. - Nar... Nar, Ty jeszcze... Ty nie spełniłeś moich 3 życzeń...

Offline

 

#6 2012-10-25 21:44:35

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Wyspa Eurumańska

Nar

- Chciałbym... - Zamknął oczy i zaczął jeszcze płycej oddychać.
- Owszem pani... Nie spełniłem... -  Spojrzał na nią i próbował podnieść dłoń aby dotknąć jej twarzy, jednak ta opadłą w połowie drogi, odbierając mu resztę sił...
- Masz jakieś... - Głos stanął mu w gardle.

Offline

 

#7 2012-10-25 21:50:48

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Wyspa Eurumańska

Miśka

- Proszę... Proszę, Nar... nie zwracaj sie do mnie tak... Nie... Nie jesteś moim sługą... - powiedziała cicho przerywając zdania gorzkim szlochem. Ujęła jego opadającą dłoń w swoją drugą po czym nachyliła się nad nim z lekkim uśmiechem, który wyglądał bardzo smutno, gdyż twarz dziewczyny była mokra od łez.
- Chcę... Pragnę... - zaczęła cicho. - Życzę sobie, by wróciły Ci wszystkie Twoje moce w potrojonej sile. Chcę... Chce, byś był trzy razy potężniejszym ifrytem. Jeśli...
Tutaj zapłakała najgłośniej i najbardziej gorzko zaciskając powieki.
- ...jeśli to tylko... Jeśli to tylko możliwe. Chcę byś został ze mną. Chcę, byś był ze mną szczęśliwy... Tak bardzo Cię potrzebuję, Narihiriusie... Nie wyobrażam sobie życia bez Ciebie.

Offline

 

#8 2012-10-25 21:57:26

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Wyspa Eurumańska

Nar

- Ario, ja... - Głos mu się załamał. Brakowało w nim już jego zwyczajowej pewności siebie. - Też Cię... - Jego oczy zamknęły się. A ciało opadło sflaczałe. Ostatni oddech wydobył się z jego ust. Całe ciało stało się szare. Całe ciepło zniknęło. Przez chwilę nic się nie działo... Lampa zabłysła i zgasła... Stała się matowa, a złota zszarzało.

Po chwili jednak coś zaczęło się dziać. Lampa zaczęła lekko się trząść. Domagał się spełnienia życzenia. Pierścień na jego dłoni zabłysł.
- Tak, Ario. - Wydobyło się z jego ust, jednak to nie był głos Nara. On wciąż nie żył. Jednak po chwili jego ciało, jakby zaczęło lekko czerwienieć.

Offline

 

#9 2012-10-26 20:22:00

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Wyspa Eurumańska

miśka

Gdy tylko ten padł złapała go szybko jedną ręką trzymając za talię, drugą zaś przytrzymywała mu głowę i spoglądała na twarz, która zamarła w nieodpisanym bólu. Jednak dziewczynie wydawało się teraz, że jest inaczej... Że chłopakowi teraz jest niewyobrażalnie dobrze. Przytuliła go do siebie płacząc obficie. Krew jej nie parzyła. Była zimna. Po twarzy dziewczyny spływały potężne łzy, a nią samą szarpał płacz. Czuła się jakby wyrwano jej serce... Teraz wiedziała, że lampa jest tylko kawałkiem złota i gdyby kosztowała fortunę Wodniczka za nic nie chciałaby jej teraz oddać... Nie chciała teraz myśleć, dlaczego jej życzenie nie zadziałało. Nie chciała teraz o niczym myśleć... Nie wiedziała, gdzie jest, co robić, a jedyne dwie osoby, na których jej zależało nie żyją.

Nagle znów poczuła ciepło przy sobie. Myślała z początku, że to omamy. Że nie może się pogodzić ze śmiercią ifryta. Jednak po chwili znów spojrzała na jego ciało. Odezwał się, a blada skóra zaczęła czerwienieć. Wracało do niego życie. Białowłosa uśmiechnęła się, jednak w jej mokrych oczach jawiło się zdziwienie.

Offline

 

#10 2012-10-26 20:49:11

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Wyspa Eurumańska

Nar

Nara z ciepłego snu wyrwał ból. Świadomość mu wracało, a miał wrażenie, że jego ciało jest rozerwane na tysiąc kawałków. Jednocześnie wciąż nie miał sił. Jednak te bardzo powoli jakby mu wracały. Otworzył oczy. Spostrzegł Miśkę.
- Ario...- Chciał podnieść dłoń, jednak nie czuł w niej sił.
- Co się... stało?

Offline

 

#11 2012-10-26 21:33:49

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Wyspa Eurumańska

M

Na ustach dziewczyny jawił się wielki uśmiech, po policzkach spływały jeszcze ostanie łzy. Chwyciła Nara mocniej po czym przytuliła silnie przymykając powieki.
- Żyjesz... - szepnęła łagodnie. - To niemożliwe... Zadziałało. Moje życzenie się spełniło!

Offline

 

#12 2012-10-26 21:36:18

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Wyspa Eurumańska

Nar II

- Tak, ale strasznie mnie wszystko boli. - Jego głowa opadłą bezwładnie.
- I nie mam kompletnie sił. Co się ze mną dzieje? - Rozejrzał się lekko dookoła.
- I gdzie jesteśmy?

Offline

 

#13 2012-10-26 21:54:18

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Wyspa Eurumańska

Miśka

- Leż, jesteś cały poraniony - powiedziała szybko i położyła go na plaży, gdyż jego krew zrobiła się znów ciepła. Podniosła sie otrzepała ubranie z piasku klejącego się do jej mokrych ciuchów. Spojrzała na ifryta z uśmiechem. Nie wierzyła, że znów jest przy niej. Spojrzała w górę. Słońce było w zenicie, a na wyspie grzało niemiłosiernie.
- Zaraz powinieneś poczuć się lepiej, tutaj jest chociaż sucho.

Offline

 

#14 2012-10-26 21:57:39

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Wyspa Eurumańska

Nar

- Owszem ciepło. - Nabrał sił by podnieść głowę i spojrzeć w morze.
- Nie znajdą nas tu... pani?- Speszył się lekko. - ...Ario? - Opuścił ponownie głowę. W pamięci wciąż miał wspomnienie lodowych igieł w jego ciele.
- Bo tak właściwie to gdzie jesteśmy?

Offline

 

#15 2012-10-26 22:07:13

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Wyspa Eurumańska

Miśka

- Nie znajdą, nie bój się, mój drogi... - przyklękła znów przy nim gładząc delikatnie dłonią jego policzek i uśmiechając się. - Wylądowaliśmy na jakiejś wyspie. Bardzo daleko od tamtego statku, spokojnie... Leż i odpoczywaj. Musisz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldalmatyńczyk choroby torby papierowe do cateringu Wyburzenia