#1 2012-09-14 21:49:41

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Dom publiczny "Ekstaza"

Naruś

- Dużo tu ludzi. A mnie bolą plecy. - Stwierdził cicho.
- Poza tym dość tu głośno. - Zalał go szum głosów. Nie wiedział jak wygląda okolica, gdyżz lampy nc nie widział. W każdym razie było tam zbyt tłoczno.
- Nie mogę wyjść z pokoju. Zobaczą mnie. A turban lubię.

Offline

 

#2 2012-09-14 22:04:13

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Dom publiczny "Ekstaza"

Miśka

- Wynajmę Ci dziewczynę, pójdę z nią do pokoju po czym ona zostanie, a ja wyjdę z pokoju, by wyciągnąć Ciebie z lampy, ok? - szepnęła w stronę torby. - Uda się tylko mi powiedz, jak ma wyglądać. A i jeszcze jedno. Ukryję lampę w pokoju. Rozkazuję Ci pilnować jej jak oka w głowie. Jeśli dziewczyna ją odkryje i będzie chciała dotknąć - zabij ją. Jednak spróbuj do tego nie dopuścić. Rozkazuję Ci sienie wydać. Nikt ma sie nie dowiedzieć, że jesteś ifrytem.
Podeszła do barku. Pomieszczenie przypominało "Succubusa" jednak miało o wiele więcej drzwi do pokojów oraz schodów na górę w dół. Barman właśnie wycierał blat, gdy podniósł wzrok na Wodniczkę.
- W czym mogę panience pomóc? - spytał uśmiechając się dość uprzejmie.
Dziewczyna odwzajemniła sie tym samym.
- Jestem tutaj w imieniu mojego przyjaciela. Jest pierwszy raz i bardzo sie wstydzi. Poprosił mnie o pośrednictwo - odparła spokojnie, a mężczyzna skinął głową po czym coś tam krzyknął wgłąb jakiegoś pomieszczenia za ladą. Białowłosa zrobiła krok w bok.
- Postaram Ci się je opisać, dobrze? - szepnęła.

Offline

 

#3 2012-09-14 22:10:40

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Dom publiczny "Ekstaza"

Nar

- Przyjaciel się wstydzi. - Powiedział cicho pod nosem.
- Dobra opisz, choć to będzie ciężkie. - Odszepnął do niej.

Offline

 

#4 2012-09-14 22:22:21

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Dom publiczny "Ekstaza"

Miśka

Zaraz zza drzwi zza lady wyszła grupka dziewcząt ustawiając się w rzędzie. Miśka spojrzała na nie badawczym wzrokiem.
- Cóż.. Mamy blondynkę, ładną, wysoką. O i jest szatynka. Dość niska... - mówiła jakby myślała na głos. - Brunetka z kucykiem. I taka o pięknych oczach. Czarnowłosa. Ma węgielne oczy. Cóż... Trudny wybór. Wszystkie są piękne.

Offline

 

#5 2012-09-14 22:29:58

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Dom publiczny "Ekstaza"

Narihirius

- Szatynka? Albo nie. Blondynka. - Zastanowił się. - Nie wiem. Niech będzie blondynka.
- A co jak będę ją musiał zabić, a Ty jeszcze nie przyjdziesz? Mogę spalić wszystko i uciec? Czy tego raczej nie bierzesz pod uwagę? - Ciekawa perspektywa, pomyślał.
- Chyba, zę masz jakiś inny pomysł?

Offline

 

#6 2012-09-14 22:37:42

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Dom publiczny "Ekstaza"

Miśka

- Myślę, że spodoba mu się ta blondynka - powiedziała na głos po czym, gdy ta do niej podeszła szepnęła, mówiąc - Pozwolisz, że pójdę po niego. Jest dość nieśmiały. Który pokój, moja droga?
- Nr 13 - odparła po czym ruszyła ku drzwiom, a gdy zniknęła na schodach, Aria powiedziała cicho:
- Wtedy zabij ją i siedź w pokoju z trupem, dopóty nie przyjdę. Graj na zwłokę. Oczywiście mam nadzieję, że posłuchasz grzecznie lampy i nie sprowokujesz żadnej niezręcznej sytuacji... - stała by tak na środku nadal, gdyby barman nie spojrzał na nią dziwnie i nie zapytał:
- Em... przepraszam? Asira już poszła.
- Ah, no tak. Musiałam nad czymś pomyśleć. Pójdę po kolegę, dobrze? - odparła Miśka ruszywszy w stronę drzwi. Po chwili wyszła na dwór i odetchnęła głęboko.
- Jesteś strasznym problemem... Chodź... - powiedziała do torby po czym poszła na tył burdelu. Znalazłszy wzrokiem okno na piętrze uśmiechnęła się i wyciągnęła lampę. - Nar, wyłaź.

Offline

 

#7 2012-09-14 22:42:00

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Dom publiczny "Ekstaza"

Nar
- Tak na prawdę to Ty go robisz. Mówiłem, że wystarczy mi pagórek, ale skoro tak bardzo nalegasz, nie odmowie. - Kiedy tylko usłyszał pozwolenie, wyszedł.
- Jesteś pewna, że uda mi się przejść tak by nikt nie zauważył? - Rozejrzał się dookoła. Czuł odległe, dusze innych ludzi w budynku.
- Czuje ich dużo. Dużo ludzi.

Offline

 

#8 2012-09-14 22:44:58

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Dom publiczny "Ekstaza"

Plany Miśki są niezawodne ; DD

- Nie bój boja - powiedziała z uśmiechem po czym wskazała ręką na okno. - Zdołasz podlecieć do niego i je otworzyć? Albo stopić, nie wiem... Plan mam dobry, tylko musimy sie oboje dostać do środka przez okno. Ty... nie możesz wziąć mnie na ręce, kiedy mam lampę w rękach, tak? No to zrobimy to inaczej... Na razie otwórz okno.

Offline

 

#9 2012-09-14 22:50:47

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Dom publiczny "Ekstaza"

Nar

- Ehh, no dobrze. - Jego nogi zastąpił ognisty wirek, który on pod sobą stworzył. Podleciał do okna, próbując je otworzyć. Nie udało mu się, więc lekko podpalił zawias, tak że udało mu się je otworzyć, jednak nie uszkadzając ich widocznie. Gdy je otworzył spostrzegł siedzącą w środku dziewczynę, która na niego spojrzała.
- Spokojnie. Jestem tylko klientem, nic Ci nie zrobię. A tak poza tym to cześć. - Pomachał po przyjacielsku ręką. Po czym krzyknął Miśce
- Już.

Offline

 

#10 2012-09-14 22:54:10

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Dom publiczny "Ekstaza"

Miśka

Dziewczyna szybko uniosła brwi patrząc na chłopaka wściekła.
- Debilu! Idioto! Kretynie! Głupku! - wrzasnęła wkurzona mając ochotę rozszarpać go na strzępy. - Złamałeś rozkaz lampy! Rozkazałam Ci się nie wydać! A Ty pokazujesz sie jakiejś dziwce w swojej pełnej okazałości! Zabij ją! Szybko i bezboleśnie. I bez świadków, Ty chodząca grzałko!

Offline

 

#11 2012-09-14 22:56:47

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Dom publiczny "Ekstaza"

Nar

- Najpierw każesz mi otworzyć okno, a potem jak je otworzysz na mnie krzyczysz zdecyduj się. - Krzyknął do niej.
- Poza tym nie lubię zabijać kobiet... - Zleciał do niej na dół.
- Sama to zrób jak tak bardzo chcesz.

Offline

 

#12 2012-09-14 22:58:44

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Dom publiczny "Ekstaza"

Miśka

- Rozkazałam Ci! - krzyknęła na niego policzkując go z całej siły. - Masz wykonać rozkaz, czy tego chcesz, czy nie! Zabij ją! Rozkazuję Ci pozbawić ją życia! Zaraz po tym wróć do lampy. Pospiesz się.

Offline

 

#13 2012-09-14 23:01:50

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Dom publiczny "Ekstaza"

Nar

- Zrozum ją... - Podleciał do okna. Krzyknął do dziewczyny.
- Jednak zrobię. Wybacz. Kazała. - Wycelował w nią swoją dłoń. Zapalił się na niej ogień, a dziewczyna nagle osunęła się na ziemie, kiedy jej mózg zagotował siędo olbrzymiej temperatury. Zleciał do Arii.
- Precyzyjniej wydawał rozkazy.

Offline

 

#14 2012-09-14 23:04:08

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Dom publiczny "Ekstaza"

Miśka

- Będę to robiła tylko wtedy, gdy będziesz je wykonywał. Wskakuj do lampy, załatwimy moje zlecenie i lecimy do "Succubusa". Musze wymyślić dla Ciebie karę. Może... Może zrobię coś temu Twojemu lisowi? - spojrzała na niego gniewnie. - Zobaczymy. No, wskakuj.

Offline

 

#15 2012-09-14 23:06:39

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Dom publiczny "Ekstaza"

Nar

- "Otwórz to okna. Jak trzeba to spal." Wykonałem to w 100%, a Ty na mnie krzyczysz. - Pierwszy raz na prawdę się na nią wkurzył. Myśli, że może jest panią i jest taka fajna. Od teraz znajdzie każdy sposób, żeby w jej rozkazach znaleźć to co będzie mógł wykorzystać na swoją korzyść

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl