#16 2012-09-14 20:37:06

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Dom publiczny "Niebo"

Ekaterina

Rozejrzałam się niepewnie po pomieszczeniu, po czym odparłam:
-Możemy zostać. Ale trzymaj ręce przy sobie-dodałam po chwili, po czym otrzepałam sukienkę i wesołym krokiem ruszyłam na górę, do jednego z pokoi, który wypatrzyłam sobie jako ten na "przeżycie" nocy.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#17 2012-09-15 22:02:23

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Dom publiczny "Niebo"

Disgor


-Ile jest pokoi?- Zapytałem się właścicielki
-Tyle ile potrzebujesz- Odpowiedziała. Nic dziwnego. Nie odmówi. Skierowałem się do upatrzonego pokoju. Zamówiłem jedzenie. Dziewczyny same przyszły... Noc szybko minęła.


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#18 2012-09-16 10:09:50

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Dom publiczny "Niebo"

Ekaterina

Gdy słońce nareszcie postanowiło wyjrzeć zza drzew, wyskoczyłam z pokoju, wpadając do sypialni Disgora. Przechyliłam głowę w bok, przyglądając się dziewczynom leżącym obok nich, ale westchnęłam tylko ciężko i rzuciłam w mężczyznę wesoło poduszką.
-Wstawaj,kobieciarzu! Dokończysz tę zabawę jak zdobędziesz ten artefakt!-krzyknęłam najgłośniej jak mogłam, splatając ręce na piersi.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#19 2012-09-17 15:53:01

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Dom publiczny "Niebo"

Disgor


Wiedziałem, że przyjdzie! Nie chce mi się wstawać! Machnąłem mechaniczną ręką w jej stronę i trafiłem toporem w drzwi
-Potem!- Ryknąłem, tak jak śpiący człowiek mógł i przypomniałem sobie o karawanie i nagrodzie. Rzuciłem się na ubrania szybko się ubierając. Na diabełka nie zwracałem uwagi.


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#20 2012-09-17 18:52:52

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Dom publiczny "Niebo"

Ekaterina

Automatycznie zrobiłam unik, widząc lecący w moją stronę topór, po czym, robiąc naburmuszoną minę, usiadłam na łóżku, cierpliwie czekając, aż Disgor się ubierze. Gdy w końcu skończył, podniosłam się szybko i wybiegłam na zewnątrz, rozglądając się za karawaną.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#21 2012-09-19 18:58:36

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Dom publiczny "Niebo"

Disgor


W pośpiechu wyszedł da diabełkiem. Upewnił się, że wszystko jest na swoim miejscu. Podszedł do niego młoty człowiek. Pewnie eskorta karawany
-Strażniku! Chodź za mną!- Zawołał władczym tonem. Podirytowało to mnie, ale nie zauważył diabełka, więc po co sobie brudzić ręce...


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#22 2012-09-19 19:11:51

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Dom publiczny "Niebo"

Ekaterina

Słysząc głos jakiegoś młodego faceta, uśmiechnęłam się wrednie, ale wskoczyłam na karawanę, starając się wmieszać w tłum. Mężczyzna, który przed chwilą darł się na Disgora zaczął nas przeliczać.
-W jeden dzień stałam się prostytutką...-mruknęłam zirytowana, gdy chłopak doliczył mnie do reszty dziwek. Spojrzałam na Disgora jakby oczekując,że on tylko machnie ręką i dojedziemy.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#23 2012-09-19 19:59:43

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Dom publiczny "Niebo"

Disgor


Doliczył ją do prostytutek i nic mu nie zrobiła? Podszedłem do tego małego i podniosłem zdrową ręką.
-Tam jest gość specjalny. Demon, a ja jestem jeszcze katem! Zgadnij ile wyrządzimy ci bólu za takie zachowanie!? Możemy. Pamiętaj kim jestem i co mogę zrobić!- Pokazałem mu topór. Podróż nie będzie problemem.


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

#24 2012-09-19 22:06:44

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Dom publiczny "Niebo"

Ekaterina

Uśmiechnęłam się wesoło, słysząc słowa Disgora. Skoczyłam naprzeciw "młodego", prawie na niego wpadając.
-Czy ja ci kochany przypominam prostytutkę?-zapytałam, marszcząc brwi-Zabiję jeżeli odpowiesz "tak"-dodałam szeptem, po czym znów uśmiechnęłam się wesoło do Disgora-Możemy jechać-zakrzyknęłam, wskakując z powrotem na karawanę i zajmując swoje miejsce na Kocie.


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#25 2012-09-20 20:31:07

 NackosVelProrok

Użytkownik

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2012-08-15
Posty: 115
Punktów :   

Re: Dom publiczny "Niebo"

Disgor


Wsiadłem na konia i pojechaliśmy. W milczeniu. Wredny typek! Wtykał nos w wszystkie sprawy! Jeszcze w Kali dostał w twarz, za przerwanie rozmowy.

Przeniesienie: http://www.puszczamroku.pun.pl/viewtopi … 1155#p1155

Ostatnio edytowany przez NackosVelProrok (2012-09-20 20:39:03)


Skype: nackosy(dodaję, bo buguje mi się wtyczka i nie mogłem odbierać przez "click to call"
LoL: nackos

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl