#46 2012-11-26 15:40:39

Balthazar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 25
Punktów :   

Re: Nad jeziorem

- Nie martw się odnajdziemy go. Jutro pomyślimy co dalej robić. Teraz chodźmy spać.- Przysunął się do niej. Obią ją i położył jej głowę na swoim ramieniu.

Offline

 

#47 2012-11-26 19:51:30

 Sunako

Użytkownik

26526104
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 411
Punktów :   

Re: Nad jeziorem

Charlotta
Była już tak zmęczona że sen to jedyne czego w tej chwili pragnęła.Sama nawet nie zauważyła kiedy zasnęła.Znów śniły się jej koszmary.Obudziła się wtulona w chłopaka.Zastanawiała się jak długo będzie musiała udawać słodziusią i milusią żeby go uwieść. Już dawno przecież się stoczyła. Nie wiedziała też dlaczego jeszcze nie zabiła tego głupka.Może jej się podobał?Całą noc tylko siedziała wtulona w niego.


愛した人といる事が 罪なのならば, 私はどんな罰も受けると決めていたの!
Jeśli bycie przy ukochanej osobie jest grzechem, to ja chętnie przyjmę na siebie za niego karę

Offline

 

#48 2012-11-27 15:33:11

Balthazar

Użytkownik

Zarejestrowany: 2012-11-24
Posty: 25
Punktów :   

Re: Nad jeziorem

Noc odbyła się już bez większych przygód. Pierwsze promienie słońca wyszyły za horyzontu ,które zaczęły oświetlać wtulonych w siebie chłopka i dziewczynę. Tafla jeziora delikatnie falowała. Na Gałęzi gruszy pod którą siedzieli siadał ptaszek i cicho zaczął śpiewać tak jak by dawał znak, że nadszedł już ranek i pora budzić.
Balthazar otworzył oczy. Spojrzał na wtuloną w niego dziewczynę której imienia nadal nie znał.
W porannych promieniach mógł nareszcie dokładnie ją ujrzeć, miała delikatną jedwabistą skórę.
"I w co ja się znów wpakowałem? Heh że mam pełno swoich kłopotów to jeszcze ... Nie jak zawsze muszę działać impulsywnie i bez namysłu. Ale ... Ona naprawdę jest piękna. "

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbrygadapapysmerfa forum fishing super stars kopiemy koparką