#16 2012-12-08 22:12:47

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Port na południu

Miśka

Dziewczyna wysłuchała, co ten miał do powiedzenia po czym poleciła Candellili zabranie ludzi na jakąś polanę za miasto i tak czekanie na nią. Klimat jest wyjątkowo ciepły, na pewno sobie poradzą. Tymczasem Michaela udała sie w stronę miasta w poszukiwaniu jakiegoś zaopatrzenia. Znalazła to bez problemów, nawet wiele handlarzy sami wciskali jej po zniżce ubrania widząc, że nie jest stąd i że dobrze byłoby, gdyby się przebrała. Gdy już kupiła wszystko i przebrała się była ubrana w skórzane obcisłe spodnie, czarną tunikę ze złotym pasem i złotymi nićmi oraz ciężki, drogi płacz z kapturem. Załatwiła sobie również porządną torbę pozbywając się tamtej(dzielnie mi służyłaś torebko odkąd znalazłam Nara!), kilka sakiewek oraz wysokie buty, w których schowany był mały sztylet. Zajrzała również do łaźni na chwilkę poprawić swój zapach, wygląd i oczywiście włosy, które związała w wysokiego kuca przewiązanego srebrną opaską. Wyglądała teraz jak bogata podróżniczka, która zaraz zaczęła budzić respekt. Dochodziło południe, a po tym wszystkim tylko trochę ubyło jej pieniędzy. Zaczęła rozglądać się za jakąś karczmą. Było ich pełno, Michaela nie mogła się po prostu zdecydować.

Offline

 

#17 2012-12-08 22:19:38

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Port na południu

Nar

Nar dzielnie znosił podróż z nią. Kilka razy padał z nudów, zaczynając obracać się w kółko w lampie i cicho mówiąc "bruuuuuuuuuuuuum bruuuuuum" i próbując zrobić to jak najszybciej. Potem zaczął podśpiewywać po cichu "czy znasz, czy znasz, dwa małe ifryty...". W każdym razie bardzo się nudził. Kiedy już w końcu przeszłą te wszystkie zabiegi, Nar ifryt powiedział.
- Pani, wybierz pierwszy lepszy, byleby miał dużo miejsc... - Powiedział znudzony.
- Pewnie i tak z dwa będziesz musiała pełne zarezerwować, albo będą spali po dziesięć osób w dwu osobowych pokojach.

Offline

 

#18 2012-12-08 22:24:40

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Port na południu

Miśka

- Pewnie tak... - powiedziała i wybrała największą karczmę zajmując od razu 10 pokojów. Karczmarz nie robił problemów, nawet się nie zdziwił. Michaela zapłaciła i poszła po Eurumian. Po chwili zaprowadziła ich do pokojów, w których podzieliła ich: 9, 9, 9, 9, 9, 9, 9, 5, Canda i Askara oraz Nar i Miśka. Wyszło idealnie 10 pokojów. Gdy była już sama padła na łóżko.
- Nie wiem, co by było gdyby nie te kamienie... - Westchnęła ciężko. - A Ty żałujesz, że po nie poszedłeś.

Offline

 

#19 2012-12-09 20:00:39

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Port na południu

Nar

- Nie mogłaś ich jakoś inaczej upchnąć? - Zapytał, ale w jego głosie nie było wyrzutu.
- Ale w sumie to nie moja sprawa. I nie żałuje... - Powiedział lekko strapiony.
- To był chwilowy wyrzut i wcale tak nie uważam.

Offline

 

#20 2012-12-09 20:14:07

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Port na południu

Miśka

Dziewczyna zastanowiła się nad jego słowami i doszła do wniosku, że nadal są skłóceni. Położyła lampę na stoliku, drzwi zamknęła na klucz. Pokój był duży i drogo wystrojony. Karczma dopiero teraz wydała się dziewczynie bardzo luksusowa i droga, jednak w stosunku do jej szybko zarobionego majątku suma, którą zapłaciła była śmieszna. Wiec tak działają bogaci ludzie! Wszystko wydaje się tanie, bo oni... mają dużo pieniędzy!
Odpięła płaszcz i powiesiła go na wieszaku przy wejściu po czym usiadła na łóżku westchnąwszy głośno.
- Możesz już wyjść... - mruknęła markotnie. - Chcesz pogadać? - dodała po chwili milczenia, a jej wzrok przybrał smutny wyraz.

Offline

 

#21 2012-12-09 20:17:46

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Port na południu

Nar

Kiedy usłyszał jej pozwolenie, wyszedł z lampy i stanął przed nią z założonymi na piersi rękami.
- A o czym pani? - Zapytał raczej ciepłym głosem.
- Masz jakiś konkretny temat do porozmawiania?

Offline

 

#22 2012-12-09 20:39:41

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Port na południu

Miśka

Dziewczyna westchnęła spojrzawszy na dwór. Zbierało sie na deszcz, jednak nawet kropelka nie spadła. Odgarnęła puszyste włosy(nasmarowali je jakąś odżywką w łaźni) z czoła po czym spojrzała znów na niego.
- Zgadnij - mruknęła zimno i lakonicznie.

Offline

 

#23 2012-12-09 20:42:11

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Port na południu

Nar

- Ah, o tym. - Powiedział spokojnie.
- Możemy porozmawiać. Chciałbym abyś była dla mnie milsza, pani.

Offline

 

#24 2012-12-09 20:54:46

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Port na południu

Miśka

Dziewczyna powoli wstała, splotła za sobą ręce po czym powoli podeszła do okna i westchnęła nie śpiesząc się z wydychaniem powietrza.
- Po pierwsze - zaczęła tonem rzeczowym i spokojnym. - pamiętaj, że niczego, co Ty powiesz, nie muszę respektować, jednak wszystko co ja powiem, jest dla Ciebie święte.
Spojrzała na niego przez ramię po czym prychnęła lekceważąco.
- Po drugie, Twoje uczucia do mnie są tylko kruchą całością, która stoi sobie na półce, ładnie wygląda, ale do niczego się nie przydaje, więc nie masz żadnego pożytku w używaniu jej jako jakikolwiek argument - dodała po czym znów spojrzała w lustro stojąc do Nara tyłem. - Po trzecie, i chyba najważniejsze, masz być ze mną całkowicie szczery jednocześnie wyzbywając się nadziei, że ładny dobór słów czy tonu w jakimkolwiek stopniu zmienią ich sens i moje odbieranie tego, co chcesz do mnie powiedzieć, jasne?
Odwróciła się na pięcie i oparła pośladkami o parapet.
- Jestem, do cholery Twoją panią - rzekła spokojnie. - i wymagam od Ciebie, byś powiedz mi wszystko, co leży Ci na sercu, chociaż i tak mi to jest do niczego nie potrzebne. No cóż, może trochę w sposobie postrzegania Twoich działań. Ale niezależnie od tego, co czujesz do mnie, lampa ma nad Tobą taką samą władzę w wypadku czy mnie kochasz, czy nienawidzisz, więc jakoś wykonywania moich rozkazów nie zmienia się. Uważaj tylko, bo treść ich i ilość może się zmienić...
Uśmiechnęła się do niego sztucznie.
- Coś masz mi do powiedzenia, mój drogi? - rzekła łagodnie nie tracąc uśmiechu. - Nadal pamiętam, że nie potrafisz znaleźć luk w moich rozkazach...

Offline

 

#25 2012-12-09 20:59:03

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Port na południu

Nar

Tym razem spojrzał na nią gniewnie.
- Wciąż nie rozumiem skąd wy ludzie macie teraz tyle pychy. - Powiedział chłodniej.
- Kiedyś każdy szanował to co dawało mu przewagę. - Spokojnie patrzył na nią.
- A poza tym leży mi na sercu, pani, właśnie to, że kiedyś tak się do mnie nie zwracałaś, a one Cię strasznie zmieniły. Ale skoro nie interesuje Cię moje zdanie, to nic więcej nie mam do powiedzenia.

Offline

 

#26 2012-12-09 21:02:24

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Port na południu

Miśka

Dziewczyna roześmiała się cicho, jednak był to śmiech szyderczy.
- Owszem, nie bardzo liczy się dla mnie Twoje zdanie - powiedziała. Na szczęście ona nie musiała być z nim szczera. - Ale to nie znaczy, że możesz nic mi nie mówić. ROZKAZAŁAM Ci mi wszystko powiedzieć.

Offline

 

#27 2012-12-09 21:03:46

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Port na południu

Nar

Spojrzał jej głęboko w oczy.
- To, pani, że kiedyś liczyło się dla Ciebie moje zdanie. - Powiedział spokojnie.,
- To, że przez nie i tą ich filozofię kompletnie straciłaś szacunek do mnie, pani.

Offline

 

#28 2012-12-09 21:05:20

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Port na południu

Miśka

- A kiedykolwiek miałam do Ciebie szacunek? - Powoli podeszła do niego, a gdy już byłą przy niem położyła mu dłoń na policzku delikatnie przesuwając ją w stronę szyi. - No, zaczynasz się otwierać. Mów dalej.
Podniosła mu delikatnie palcem podbródek.

Offline

 

#29 2012-12-09 21:08:01

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Port na południu

Nar

- Kiedyś zwracałaś uwagę na to co mówiłem, pani. - Powiedział lekko zdenerwowany jej gierką.
- Kiedyś interesowało Cię to co uważam, pani. - Wciąż starał sie utrzymać spokojny ton.
- A przez nie przestałaś na mnie zwracać jakąkolwiek uwagę, jeśli nie chodzi o rozkaz. Zaczęłaś mnie uważać za narzędzie.

Offline

 

#30 2012-12-09 21:10:36

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Port na południu

Miśka

Zjechała ręką na jego tors uśmiechając się, jednak po chwili ją zabrała i spojrzała ifrytowi w oczy. Nie trafiła zadziornego, irytującego wyrazu twarzy.
- Gdybyś nie był takie zazdrosny i egoistyczny... - mruknęła mrużąc oczy. - Nie mogłeś opanować swojego gniewu, co? Co Cie tak bolało?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl