#16 2013-03-09 22:07:26

 Sunako

Użytkownik

26526104
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 411
Punktów :   

Re: Karty postaci

Imię : Luthien
Wiek : 23
Rasa : Upadły Anioł
Płeć : Mówi się , że Anioły płci nie mają, ale nie jest to prawdą. Luthien jest kobietą.
Broń : Dwa sztylety.
Umiejętności : Potrafi latać, uzdrawiać i sprawić że jej skrzydła "znikną", ponieważ po upadku dalej zachowała wszystkie swoje umiejętności. Zna się też na czarnej magii- otrzymała tę zdolność wraz z zawarciem paktu z Szatanem.
Charakter : Potrafi naprawdę wkurzać ludzi tym całym swoim użalaniem się nad sobą. Z resztą sama jest sobie winna. Chodzi wiecznie przygnębiona. Potrafi być miła, jeśli tylko tego chce. Do wszystkiego dąży podstępem. Nie zatrzyma się, dopóki nie dostanie tego, czego chce. "Po trupach, do celu"- to jej motto.
Status : Panna
Historia : Kiedyś była Aniołem. Mieszkała w miejscu, które ludzie nazywają niebem. Przygotowywała się, aby zostać w przyszłości Aniołem Stróżem jakiegoś człowieka. Stało się to wcześniej, niż się spodziewała, ponieważ jeden z Aniołów został strącony do Otchłani, więc to ona musiała przejąć jego podopiecznego. Był to przystojny mężczyzna, w którym Luthien zakochała się od pierwszego wejrzenia. Chciała być z nim, ale przecież ona była Aniołem- istotą niezmaterializowaną, więc to było niemożliwe. Pewnej nocy postanowiła zejść do miejsca, gdzie znajdowało się najczystsze Zło, do samych Siedzib Szatana. W zamian za pół ludzkie ciało (bowiem zostały jej skrzydła) zdradziła tajemnice Aniołów. Została za to na dwa, czy trzy lata strącona do Otchłani, ale jakiś cudem udało jej się uciec. Kiedy spotkała swojego ukochanego, on miał już inną kobietę, a w Luthien widział tylko przyjaciółkę. Spodziewali się dziecka. Wściekła Luthien pocięła ją siekierą, a jej głowę przyniosła mężczyźnie, stawiąc mu ultimatum. Albo życie z nią, albo śmierć. Wybór był oczywisty. Mężczyzna przebił się z swoim sztyletem. Luthien po tym wszystkim bardzo płakała, przeklinała go, śmiała się i wszystko naraz. Od jakiegoś roku błądzi po świecie, wiedząc, że nie może umrzeć, że nigdy się nią zakocha, że została wyklęta przez Boga...
Co lubi : Zachody słońca.
Czego nie lubi : Patrzeć na zakochanych ludzi.
Opis wyglądu bądź rysunek :
http://i669.photobucket.com/albums/vv59/GetYerZexiOn/Anime/Anime-Angel.jpg

Karta zaakceptowana,
ale zrób to ładniej graficznie =p
[Arnil]

Ostatnio edytowany przez Sunako (2013-03-10 10:33:39)


愛した人といる事が 罪なのならば, 私はどんな罰も受けると決めていたの!
Jeśli bycie przy ukochanej osobie jest grzechem, to ja chętnie przyjmę na siebie za niego karę

Offline

 

#17 2013-03-28 08:21:05

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Karty postaci

Podaj mi swoje imię, Madame.
Miadella.

A nazwisko?
Dagger.

Ile masz lat, pani?
26 lat.

Jakiej jesteś rasy?
Wróżka z rodziny walczących głównie pięścią.

Jak cię tytułują?
Tytania, jakbyś nie wiedział, panie...

Głupie pytanie, ale kartoteka go wymaga, jakiej jesteś płci?
Kobieta w całej swojej okazałości.

Jaką bronią się posługujesz?
Mogę przyzwać każdą broń białą tego świata, panie.

Jakieś to posiadasz umiejętności, nie tylko magiczne.-
Nie wiem, co masz na myśli, mówiąc "nie tylko magiczne", ale jak wie duża część kraju, posiadam moc przyzwania danej broni lub zbroi, jedyne co mnie ogranicza, to energia życiowa. Poza tym, jestem wysportowana i inteligentna, mój panie.

http://www.imgbase.info/images/safe-wallpapers/anime/1_other_anime/17133_1_other_anime_sword_anime_girls_girl_with_sword.jpg

Charakter
Mój charakter jest rzeczą złożoną, myślę racjonalnie, póki wymaga tego sytuacja. Poczucie humoru mam liche, kto się zresztą spodziewał cudnych żartów od osoby tytułowanej Tytanią. Na ogół ściskam uczucia w sobie, a gdy je wylewam, to na całość. Raz a dobrze, nie? Walka to mój żywioł, rzecz, którą kocham... Oh, zapomniałabym, jestem honorową osobą i dobrą, a przy tym sprawiedliwą jak nikt.

Orientacja sexualna
Bi, jednak bardziej ciągnie ją do płci przeciwnej.

Status
Wdowa po swoim zmarłym mężu, Gerardzie.

Historia

Moja historia rozpoczyna się od momentu wyjścia za Gerarda Makarov'a. Nie to,że czułam do niego coś specjalnego, ale był mi bliskim przyjacielem, i po jego śmierci popadłam w częściowe załamanie nerwowe i stałam się tym, kim się stałam. Tytanią, żądną krwi kobietą, której życiem i pasją była tylko i wyłącznie walka. Nie posiadałam przyjaciół, moją rozrywką była walka dla ludzi, którzy płacili najwięcej. Smutna historia, nee? Dla mnie w ogóle.

Zwierzę
Nie posiadam.

Co lubi
Walkę, konie, ludzi, miłość.

Czego nie lubi
Głupoty wrodzonej, nachalności, zbytniej pewności siebie.

Rodzina
Rodziców straciłam w pożarze, męża też, a rodzeństwa nie posiadałam.

Opis wyglądu bądź rysunek


http://www.wallpaperno.com/thumbnails/detail/20121102/blondes%20fatestay%20night%20dress%20saber%20anime%20girls%20fate%20series%201920x1200%20wallpaper_www.wallpaperno.com_52.jpg



[Karta zaakceptowana]
~ Sheanita

Ostatnio edytowany przez Sheanita (2013-03-28 11:25:04)


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#18 2013-04-13 16:40:37

 Aloisia

Użytkownik

Call me!
Skąd: Podlasie
Zarejestrowany: 2012-08-10
Posty: 221
Punktów :   
WWW

Re: Karty postaci

Imię i Nazwisko: Gerard Stanford
Wiek: 19 lat
Rasa : Człowiek
Tytuł: Szlachcic
Płeć: Mężczyzna
Broń: Sztylet wielkości 50 centymetrów, czasami pokropiony trucizną, która pozostawia ropień w miejscu rany.
Umiejętności: Walka na dystans idzie mu najlepiej. Nie jest zbyt zręczny, silny może trochę bardziej.

Charakter

Jestem odrobinę rozpieszczony, nawyk z dzieciństwa. Gdy ktoś mi zajdzie za skórę, mogę go nawet uderzyć, choćby to była kobieta, ale wtedy wycofuję się i spędzam cały dzień w samotności w bibliotece. Na ogół miły, choć jest to bardziej czysta ignorancja czy uprzejmości. Moja inteligencja moze przerazić, ale jest ona tak przewlekła jak moja astma. Gdy mam ataki nie pozwolę się nikomu mnie dotknąć, po prostu staram się sobie samemu z tym radzić. Najczęściej chodzę troszkę zmulony, jakby znudzony życiem, ale to nie tak. Oddałbym wszystko by żyć, ale nie jestem arogantem, nie obchodzi mnie tylko moja osoba. Bardzo przejmuję się innymi, choć nie daję tego po sobie poznać, zniszczyłoby to mą perfekcyjną reputację. Tak, jestem takim człowiekiem, smutnym troszkę... i samotnym...

Orientacja sexualna: Hetero
Status: Narzeczony z Milady Frances.
Historia:

  Urodziłem się we Francji i tam wychowałem. Byłem rozpieszczany przez co nowsze zabawki, a służba musiała być mi bezgranicznie oddana. Wyrastał ze mnie coraz to bardziej pyszny chłopczyk. Jednak pewnego dnia usłyszałem rozmowę jednej z nianiek.
-Nie rozumiem, jak mogą go tak rozpieszczać, niewychowany bachor.
-Ciekawe, czy kiedykolwiek znajdzie prawdziwą miłość, co?
-Jesteś zabawna, oczywiście,że nie! Kto by pokochał szczerze takiego gówniarza, nawet jego rodzice mają go dość.
Tamtego dnia zrozumiałem,że jestem beznadziejnym człowiekiem i zacząłem samotnie przesiadywać na poddaszu, w bibliotece. Zrezygnowałem z zabaw i uczyłem się, atakując swoją inteligencją każdą osobę w posiadłości. Ludzie zaczęli się zwalniać, a ja byłem już młodzieńcem. Otrzymałem od ojca własną willę, a on i matka wyjechali na Karaiby. Teraz mieszkam sam.

Co lubi:
-Naukę
-Cierpienie
-Zimno
-Zwierzęta

Czego nie lubi
-Agresji
-Bliskich relacji
-Głupoty
-Roślin

Opis wyglądu bądź rysunek


http://i1183.photobucket.com/albums/x467/Blazia_Blaze/Anime%20Boy/Konachancom-71425brown_eyesbrown_hairhibari_kyouyakatekyou_hitman_rebornmaleshort_hair.jpg



[Karta zaakceptowana]

Ostatnio edytowany przez Sheanita (2013-04-14 18:38:58)


Promises, and they still feel all so wasted on myself...

Offline

 

#19 2013-04-28 23:03:54

Discordian

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-04-28
Posty: 39
Punktów :   

Re: Karty postaci

Imię Discordian
Nazwisko* Brak
Wiek - Nieznany
Rasa (Jeśli można, to powinien być gatunek ale nie ważne) - Wygląda na człowieka, nie wiadomo jednak do jakiej rasy tak naprawdę należy
Tytuł*- Hrabia
Płeć -Mężczyzna
Broń- Magia pozwalająca mu manipulować otoczeniem (to znaczy także np wyglądem osób a nawet przy odpowiedniej energii ich duszami, jednak nie charakterem)
Umiejętności - Potrafi zmieniać otoczenie ku własnej woli, tak długo jak posiada do tego odpowiednią energie, teleportacja, potrafi pojawiać się w odbiciach (znikając z zwykłego świata), jednak jeśli szkło zostanie stłuczone, zostanie on zraniony tak samo jak zostałby w normalnym świecie.
Charakter - Złowieszczy, uważa świat za plac zabaw w którym wolno mu robić co chce, a ludzi jedynie dla zabawki które mają mu dostarczyć rozrywki
Orientacja sexualna* Zależnie od sytuacji
Status - Patrząc na jego związki, owdowiały, rozwiedziony tysiące razy.
Historia - Discordian to nie jego prawdziwe imię, a jedynie pseudonim pod którym kryje swoje prawdziwe imię, a także swoją własną tożsamość i poprzednie życie. Jego poprzednie nudne życie w którym był synem pewnego szczególnego hrabiego eksperymentującego z czarną magią. Jednak to nie czarna magia zadecydowała o mocach Discordiana, a jego pochodzenie. Był on bowiem adoptowany, nie wiadomo jednak skąd pochodzi i do jakiej rasy należy.
Zwierzę - Dziwny iluzjonistyczny kot, który zawsze pojawia się jako purpurowy płomyk.
Co lubi - Czarna magia, chaos, zniszczenie, śmierć, cierpienie innych
Czego nie lubi - Kiedy ktoś niszczy jego plany
Rodzina* - Cała nie żyje
Opis wyglądu bądź rysunek - Jest to wysoki młodzieniec, posiada średniej długości czarne włosy. Ma brązowe oczy. Często ubiera się w dość szczególny sposób, nosi on bowiem strój iluzjonisty, jednak od zwykłego stroju ten odróżnia to, że jest biały.

Postać trochę wykoksowana, więc nie nadużywaj mocy w sesjach.
[Karta zaakceptowana]
Arnil

Ostatnio edytowany przez Discordian (2013-04-29 18:44:26)

Offline

 

#20 2013-09-06 17:47:01

ikki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: Karty postaci

Imię-Beelzebub
Nazwisko- Satanas
Rasa- demon wyższej rangi "mortem"
Tytuł- książe piekła
Płeć- Męska
Broń- miecze z łańcuchami
Umiejętności- demoniczne moce, włada wszystkimi żywiołami,walka bronią
Charakter-oziębły,wredny,przyjacielski(oczywiście dla nie których)
Orientacja Seksualna- Homo
Status- kawaler
Historia- został wychowany przez ojca Lucyfera , matki nie znał, ojciec mu wpajał że trzeba być silnym i ludziom nie można ufać jak też aniołom.Przygotowywał się do objęcia tronu , ale ojciec mu powiedział że najpierw musi znależć partnera , wtedy zasiądzie na tronie. Więc wyruszył w świat go szukać.....
Zwierzę- trójgłowy pies piekelny http://i1029.photobucket.com/albums/y360/med2904/Cerberus.jpg
Lubi- bawić się ze swoim zwierzątkiem
Nie lubi-  ludzi
Rodzina- Ojciec Lucyfer vel Szatan
Ciekawostki- choć ojcu się nie przyznał czeka na wymarzonego chłopaka który  ciągle mu się śnił...
Opis Wyglądu- czarne włosy , wysportowany , ubrany w ciemne ubrania i ma skrzydła http://quizilla.teennick.com/user_images/A/AN/ANG/angelic-earine/1164919692_DemonAnime.jpg

Offline

 

#21 2013-09-06 19:05:08

ikki

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-06
Posty: 2
Punktów :   

Re: Karty postaci

Imię- Gabriel
Nazwisko- Angelus vitae
Rasa- anioł
tytuł- książe nieba
Płeć- męska
broń- anielskie miecze
Umiejętności- boskie moce, walka bronią białą, magia
Charakter-miły,przyjacielski,uczyny,czasem wredny
Orientacja Seksualna- Homo
Status-kawaler
Zwierzę-jednorożec galaktyczny http://www.tapeciarnia.pl/tapety/normalne/158027_jednorozec_drzewa.jpg
Lubi-walczyć na miecze i grać na flecie
Nie lubi- chamskich ludzi
Rodzina- ojciec Deus i siostra scintillae
Ciekawostka- ciągle marzy o beelzebubie i nie powiedział temu ojcu , siostrze i swojemu najlepszemu przyjacielowi , bo wiedział że jest to zakazane
Opis Wyglądu- http://i48.tinypic.com/24p9z5k.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pldalmatyńczyk choroby torby papierowe do cateringu Wyburzenia