Nasz świat Mortem

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#76 2012-09-11 21:31:24

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Nar

- A znajdzie się coś dla mnie? Czy mam dziś siedzieć i odpoczywać? - Spytał siadając obok liska.
- Obudź się, Lisirius. - Pogłaskał drapiąc zwierze za uchem. Ten po chwili obudził się i i pisnął długo i przeciągle.
- No dobra, spokojnie śpij sobie jeszcze chwile. - Lis zadowolony ponownie położył pyszczek na łapkach i chyba zasnął.

Offline

 

#77 2012-09-11 21:34:17

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Miśka

- Jeśli chcesz to dam Ci trochę złota i pójdziesz do burdelu. Jest tu taki fajny w okolicy - powiedziała dziarsko naciągając na nogi koronkowe pończochy w kolorze czerwonym. - Napijesz się czegoś, rozluźnisz i nie będziesz ciągle męczył mnie o jakąś pracę. Co Ty na to?...

Offline

 

#78 2012-09-11 21:36:37

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Nar

- Nie jestem pewien. - Spojrzał na swoją rękę.
- Mam czerwoną skórę. Jestem strasznie charakterystyczny. Przykuwam zbytnią uwagę. - Stwierdził lekko osowiały. - Plotki się szybko rozchodzą.

Offline

 

#79 2012-09-11 21:38:54

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Miśka

- Oj, przemycę Ci w lampie i dorzucisz coś extra dla ten szmaty, by trzymała język za zębami. Oj, tak trudno zmyślić, ze jest się chorym alboco?! - przewróciła oczami. - Więc?

Offline

 

#80 2012-09-11 21:40:23

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Nar

- Aż tak bardzo chcesz mnie uszczęśliwić? - Zapytał spoglądając jej prosto w oczy.
- Czy masz w tym może jakiś swój cel?

Offline

 

#81 2012-09-11 21:43:11

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Miska

Uśmiechnęła się delikatnie, a nie było w tym uśmiechu nic ze złośliwości czy kpiny. Był szczery.
- Chcę Cię uszczęśliwić. I znaleźć ci jakieś zajęcie - powiedziała po czym wstała i podeszła do szuflady wyciągając z niej gorset.
- Więc chcesz czy nie, Nar?

Offline

 

#82 2012-09-11 21:46:05

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Nar

Wahał się. Nigdy nie był w burdelu. Z jednej strony niezwykle go ciągnęło, z drugiej miał dziwne wrażenie, ze w końcu wyniknie walka, spalenie połowy miasta i ucieczka. Walczyłsam ze sobą.
- Ale jeśli ktoś sie dowie, że jestem ifrytem i spróbuje mnie Tobie odebrać to Twoja wina. - Męskość wygrała.-
- Niech będzie.

Offline

 

#83 2012-09-11 21:53:32

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Miśka

Zaczęła wiązać sobie gorset.
- Wiedziałam, że dasz się namówić - powiedziała zadowolona zaciskając kolejne sznurki. Po chwili już był zawiązany. Dziewczyna miała w tym dużo wprawy. Po chwili podeszła do do drzwi i wystawiła przez nie głowę.
- Hefren, to co zwykle! - krzyknęła po czym wróciła do pokoju i dokończyła się ubierać naciągając na siebie czarną, obcisłą sukienkę, w której wyglądała niesamowicie sexownie. Nie minął dłuższy moment, a do pokoju wpadł chudy chłopiec o dłuższych, brązowych włosach, długiej grzywce wchodzącej mu do zielonych oczu. Ubrany w pomiętą koszulę oraz czarne spodnie. Był bosy, a w rękach trzymał tackę, na niej zaś herbatę.
- Proszę, pani Ario - rzekł piskliwym głosem. Nie przeszedł jeszcze mutacji.
Białowłosa uśmiechnęła się delikatnie z wyższością, po czym nachyliła się, odebrała od niego tackę i pocałowała go w czoło.
- No, zmykaj - powiedziała nie tracąc uśmieszku. Hefren skłonił się płytko i pospiesznie po czym wybiegł z pokoju.

Offline

 

#84 2012-09-11 21:58:36

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Nar

- To ten co miałem mu pomóc w robieniu herbaty? - uśmiechnął się.
- Młody. Już takich zatrudniacie? - Podszedł do okna i wyjrzał przez nie. Był piękny słoneczny dzień, a po ulicach już krzątali się ludzie. Pomyślał sobie, że kiedyś wystarczały mu kilka minut by zamienić błogie życie takich ludzi w krwawe piekło. Może te czasu już zanim? Mimo wszystko wątpił by potrafił się tego oduczyć. A nawet jeśli to następny właściciel pewnie wróci do przyzwyczajeń poprzedników. Spojrzał wtedy na zwierze.
- Dobra, koniec spania futrzaku. - Podszedł do niego i ponownie zaczął delikatnie drapać pod pyszczkiem.
- Wstawaj. - Lis patrzył na niego z wyrzutem. Ponownie pisnął, jednak wstał, zeskoczył z łóżka i zaczął się oblizywać, robiąc poranne mycie.

Offline

 

#85 2012-09-11 22:06:06

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Miśka

- To przybrany syn naszej właścicielki. Znalazła go na ulicy, gdy uciekał przed jakimiś handlarzami, którym ukradł chleb z głodu. Powiedziała, że może zostać tutaj jeśli będzie służył striptizerkom. Nie miał wyjścia. Teraz jest naszym chłopcem od herbaty. I czasami go sobie... używamy... - ostatnie zdanie wypowiedziała przygryzając dolną wargę i uśmiechając się tajemniczo. Podeszła do szafki nocnej po czym otworzyła szufladę na samym dole wyciągając z niej worek ze złotnikami.
- Trzymaj - powiedziała wciskając mu w ręce pieniądze. - Pójdziesz na piechotę. Zaprowadzę Cię, bo chyba większe podejrzenie wzbudzisz, gdy skądinąd wyłonisz się nagle z lampy. Chodź.
Obok wyjścia stały jej wysokie, czarne szpilki. Ubrała je po czym wyszła z pokoju.

Offline

 

#86 2012-09-12 20:18:25

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Nar

- Używacie? - Spojrzał na nią zdziwiony. Jednak wtedy coś poczuł. Zapach, który dobrze znał, gdyż nie raz sam go powodował.
- Dym - Stwierdził cicho. Wciągnął głęboko powietrze.
- Coś gdzieś się pali i to nie moja zasługa. Licz na to, że to tylko mała awaria. - Wciąż wąchał próbując znaleźć zarzewie ognia. Podszedł do drzwi wyjściowych. Czuł to teraz mocniej. Gdzieś daleko. Dopiero zaczynało się palić. Jeszcze był czas.
- Wołaj każdego, kto może się przydać

Offline

 

#87 2012-09-12 20:27:07

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Miśka

Dziewczyna spojrzała na chłopaka mrużąc oczy.
- Coś się pali, a Ty panikujesz?... Przecież jeśli będzie pożar to machniesz ręką i wszystko zgaśnie - rzekła spokojnie splatając ręce na piersiach.

Offline

 

#88 2012-09-12 20:29:21

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Nar

- Wiesz, jest taki problem... - Gdyby nie był czerwony jego policzki pokryłyby się ogromnymi rumieńcami.
- Zawsze ćwiczyłem tą bardziej destrukcyjną część mojej mocy. Byłą mi bardziej potrzebna. Z małymi płomyczkami sobie radze, żeby je ugasić, ale z takim wielkim ogniem... Byłoby ciężko... - Lekko się zgarbił i osowiał.

Offline

 

#89 2012-09-12 20:40:32

 Sheanita

Succubus

Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1451
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Miśka

Dziewczyna westchnęła głęboko wciągając powietrze nosem, a wypuszczając je długo ustami. Właśnie wtedy poczuła dym.
- Uh, rzeczywiście capi - rzuciła po czym popchnęła chłopaka. - No, leć sie tym zajmij. Gdziekolwiek to jest. Ja polecę po jakąś wodę - dodała pospiesznie zaczynając biec korytarzem. Lampę pospiesznie schowała do torby.
- Spróbuj się nie narażać!

Offline

 

#90 2012-09-12 20:59:31

 Arnil

Mały Admirał

6855598
Zarejestrowany: 2012-08-06
Posty: 1590
Punktów :   

Re: Klub ze striptizem "Succubus"

Nar

- Zwołaj jakiś alarm, albo cokolwiek. - Powiedział lecąc w stronę źródła dyma. Rozglądał się przy okazji naokoło szukając czegoś co mogłoby mu pomóc. W końcu trafił do źródła. Pusty magazynek. Przewrócona świeca na stosie papieru. Co tu robiła taka świeca? Ogień był malutki. On wydzielał tyle dymu? Widać papier palony śmierdzi aż tak bardzo. Nie zastanawiając się dużo sprawdził ile jeszcze ile pamięta z dawnych ćwiczeń. Wyciągnął przed siebie ręce jakby próbując złąpać ogień. Nigdy zbytnio mu to nie wychodziło jednak starał się robić co w jego mocy. Zbliżył ręce nagle do siebie klaszcząc jednokrotnie. Ogień jakby przygasł jednak dalej się palił. Spróbował jeszcze raz, jednak w maksymalnym skupieniu. Wyciągnął dłonie na całą szerkość płomienia. Szybko klasnął. Tym razem ogień zagasł w dźwięk trzasku.
- Uff... - Westchnął cicho. Co tu robiła świeca? W małym magazynku śmieci. Podpalacz?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl